Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Cristoshelu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Salut, vreau sa imi schimb difurile de pe portierele din spate la astra g caravan, stiu ca au 13 cm dar ash vrea sa stiu ce adancime maxima de montaj este. Vreau sa imi iau difuzoarele inainte de a da fetzele jos, pt ca vreau sa ma mishc repede cu schimbatul lor, dar nu vreau sa am surpriza de a lovi geamul magnetul difuzorului. mersi...
  • OpelVectra98

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH-
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Eu mi-am montat mai demult sony explode si au incaput perfect, dar asta e la vectra b caravan, totusi ca sa fii sigur mai bine i-ati niste inele adaptoare si pui ce difuzor vrei, daca o sa desfaci o sa vezi ca si boxele originale sunt in inel adaptor, doar ca ele sunt turnate asa. Dar totusi de ce vrei sa schimbi boxele originale cu niste petarde aftermarket? Nici o data nu o sa sune ca cele originale, decat daca sunt harman kardon sau bose.
  • Cristoshelu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Mersi, am rezolvat-o, mie imi era frica sa nu imi atinga geamul cand e lasat in jos, dar am vazut dupa ce am demontat fatza ca nu se pune problema. Am pus niste mac audio mpe 13.2 de 60 W rms, am dat sa se auda putin mai tare pe spate si se aude mult mai bine, chiar si cu basu la maxim, duc super bine mac-urile, sunt foarte multumit de ele... Mersi de raspuns...
  • OpelVectra98

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH-
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Si Mac audio este o firma destul de buna, sa ai noroc la ele !
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR