Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • deleted-23824

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Vectra (B-2001) mea are ca accesoriu un Kenwood KVT-M700. Am gãsit pe la tutoriale cum se poate face in cazul cd-player-elor Pioneer cu mufa w/r dar al meu reciever nu are intrarea respectiva, știe cineva vreo soluție?

Mulțumesc !
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
ai verificat intai daca accepta comenzi pe volan? din cate am gasit eu are ceva dar trebuie sa verifici cum anume este facuta comanda pe el... poate ai nevoie de un adaptor.
  • deleted-23824

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nu am verificat ce e drept, întrebam poate este cineva mai luminat ca mine, eventual un alt posesor de kenwood care a trecut la rândul lui prin aceasta dilema . Daca are o telecomanda externa ce ii transmite informații comenzi bãnuiesc ca trebuie sa fie posibila si adaptarea comenzilor de pe volan, nu?
  • matrix83cos

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Astra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2015

  • Mesaj Privat
Salut itenciu , ce ai fãcut cu adaptarea kenwood la comenzile de pe volan ? Eu am un Astra g și un kenwood kmm sd și aș vrea sã îl conectez la aceste comenzi volan dar nu știu valorile rezistentelor pentru a face aceasta operațiune ca sã-i zic așa .Salutare.
  • deleted-23824

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Salut Matrix, din pãcate nu am mai rezolvat nimic in legãtura cu aceasta problema, am gãsit pe site-uri din UK adaptoare care spun cei de acolo ca funcționeazã. Eu masina i-am lãsat-o bunicului meu iar pentru el nu e important acest aspect asa ca nu am mai insistat
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR