Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • BucataruAlin34

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Austria
  • Masina: Astra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Am o Astra G Caravan, '98, vreau sa ii fac lampile din spate plus cele de semnalizare laterale fumurii, cum as putea face asta fara sa schimb ceva? Defapt se poate ? De la semnalizare stiu ca merge facut am vazut la cineva, insa pe spate nu stiu ! Confused?
Skip ads

  • AndrewBv

  • Mesaje scrise: 1,006
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Exista spray special...e vre-o 25-30 lei
  • BucataruAlin34

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Austria
  • Masina: Astra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2015

  • Mesaj Privat
multumesc !
  • Aries

  • Mesaje scrise: 890
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Ce-mi place mie cand va ajung din spate pe voi astia cu stopuri fumurii mai ales daca mai aveti si soarele pe voi - abia vad cand franati!
Dar ce conteaza, n-am decat sa fiu mai atent, nu ?
Skip ads

  • BucataruAlin34

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Austria
  • Masina: Astra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Din cate stiu eu intre doua masini care circula cu o viteza egala sau inferioara de 60 distanta obligatorie este de minim 2 m intre ele, daca viteza creste va creste si distanta, plus ca 90% dintre masinile care exista au pe luneta mai exact pe mijloculul acesteia in partea superioara sau inferioara o banda cu leduri de culoare rosii care cred eu lumineaza destul de tare incat sa se faca vizibila la o distanta minima de 2m, sau daca nu au leduri au pur si simplu un stop rosu care si ala se aprinde si e la fel de vizibil. deci nu cred ca ar fi imposibil sa observi atunci cand punem frana. Smile
  • Aries

  • Mesaje scrise: 890
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Asa ai vorbit de parca n-ai fost in trafic in viata ta.
Bine fratilor, vopsitile cat mai bine , chiar daca nu inteleg pe deplin motivul !
Ca arata masina mai "shic" ? Pai cine sa aprecieze asta decat pruncii de 18- 20 de ani cu permis de 8 ore care va urmaresc prin trafic cu admiratie.
LIKE !
  • BucataruAlin34

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Austria
  • Masina: Astra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Bai nu stiu, eu conduc in Austria, aici vezi masini tunate la orice pas, cu triple fumurii, a lu colegu din BV poti zice ca sunt stock fata de ce vad pe aici, eu nu am probleme, ii vad foarte bine Confused acuma mna fiecare cu ce-l doare.
  • Aries

  • Mesaje scrise: 890
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2015

  • Mesaj Privat
La asta cu " bai" mai poti reveni putin. Pt un " bai" candva am primit o suspendare pe CO.
Nu cred ca e f important in ce loc de pe glob conduci. Daca legea inchide ochii fi macar tu prevazator pt siguranta ta. Iti vine unu" din spate care e absorbit intr-o discutie, nu e atent, poate are vederea mai slaba sau e orbit de soare ori frantati brusc in fata lui si va vede stopurile cu 0.5 sec intarziere - ca sa nu mai vb ca ledurile suplimentare frana de sus de cele mai multe ori au " pauze". Plus inca faptul ca in general soferii se concentreaza pe stopurile masinii alea de jos .
Insa n-o sa fac eu curat acum in legislatia rutiera si in trafic ! Smile
Asa ca spor la vopsit ! Cu cat mai negre, cu atat mai bine.
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR