Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • Ioni95

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2015

  • Mesaj Privat
Salut domnilor am si eu o mica problema sa zic asa (Sper sa fie mica) akm cateva zile am avut probleme cu furtunul de la intercooler(Sper sa ffi spus bine). era fisurat si am mers ceva timp cu el fisurat asa (ps: nu stiam ca e fisurat doar simnteam ca se int cv cu masina)... pana cand masina mea numai tragea si incepuse sa imi apara in bord masinuta cu cheie in mijloc... Dupa ce mam informat de ce si cum se face.. am rezolvat furtunul becul in bord numai imi aparea pana astazi cand mia aparut iar..... am verificat furtunul sa vad daca mai e fisurat daca mai sunt ceva probleme pe la el . nimic... si cu sigurant am apsa frana acceleratia la podea sa vad ce eroare imi apare.. si mam trezit cu aceasta eroare [ ECN 034029 ] ... tin sa mentionez ca am bagat piciorul in ea si mai mult de 3000 de ture nu se ducea acul Sad ...
Imi cer scuze daca nu mam exprimat corect dar sper sa fiu inteles Crying or Very sad !
  • Tuzgureanu

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2016

  • Mesaj Privat
eroare asta îmi apare si mie (ECN 034029) dar martorul cu cheița nu îmi apare pe bord; simt ca nu are putere mașina + vibreazã mașina din ce în ce mai mult pe zi ce trece.
s-a mai lovit cineva de problema asta?
  • catastefan

  • Mesaje scrise: 5,916
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Sa iti raspund peste tot?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR