Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • Mihai Cosmin

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Salut, in timp ce desfaceam piulitele pentru a lubrifia bornele bateriei, capatul unei chei crichet marimea 10 a cazut, initial am crezut ca aceasta a cazut pe scut, dar dupa ce l-am dat jos nu era acolo, am verificat si elicea ventilatorului pentru radiator si nici acolo nu era, am balansat masina cu un prieten si nu am auzit niciun zgomot de provenienta al acelei chei. Sunt putin ingrijorat deoarece cred ca a a ramasa fixata undeva. Astept sfaturi si sugestii. Multumesc anticipat
  • dan cristi

  • Mesaje scrise: 436
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2014

  • Mesaj Privat
Nu mai deschide 10 000 de threat-uri pentru prostia asta!
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Mihai Cosmin a scris:Salut, in timp ce desfaceam piulitele pentru a lubrifia bornele bateriei, capatul unei chei crichet marimea 10 a cazut, initial am crezut ca aceasta a cazut pe scut, dar dupa ce l-am dat jos nu era acolo, am verificat si elicea ventilatorului pentru radiator si nici acolo nu era, am balansat masina cu un prieten si nu am auzit niciun zgomot de provenienta al acelei chei. Sunt putin ingrijorat deoarece cred ca a a ramasa fixata undeva. Astept sfaturi si sugestii. Multumesc anticipat


cauta cu o lanterna si un magnet ca sigur o gasesti. gandeste-te cam unde ar putea sa cada si cauti in zona respectiva...
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
e cazuta in carena ventilatoarelor, sta lipita de rediator.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR