Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • romy05y

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bistrita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Salut,
Sunt nou pe acest forum. Sunt membru al clubford acum si al clubopel. Am focus ca masina. Imi place Speedster, Vectra de la Opel.
Propun o intalnire cu tema PRIETENIEI INTRE CLUBURI, civilizata in care nu este loc nici de violenta verbala. Pt iubitorii de masini. Cred ca cu totii de pe forum suntem asa Smile.

Un sticky un moderator pls
O sa pun cate un post pe celelalte cluburi si sa facem o intalnire cu tema "prieteniei intre cluburi"

LOCATIE: Mi-ar placea la Bistrita ca p-aci tot nu se prea perinda intalnirile si o sa fie foarte placut surprins orasul smile.gif, locuitorii.
DATA: treceti in dreptul numelui si cand doriti si unde ca in exemplu de mai jos.
Cine doreste o intalnire intre cluburi?
Deci, treceti-va numele care vreti intalnirea.

1.romy05y - Bistrita,Brasov, Mures, Bistrita o sambata din luna mai
2.
  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Mi se pare f. buna ideea, dar totusi Bistrita e destul de departe de Buc. Zic asta pt. ca maj. membrilor de forumuri se concentreaza in capitala.
Eu zic sa mai asteptam putin si ne vedem la mare (se apropie sezonul) sau undeva la munte. Eu unul n`as veni pana in partea cealalta a tarii doar ca schimb niste pareri si sa vad alte masini. Daca ne intalnim in locurile mai sus mentionate, eu spun ca va fi mult mai bine pt. ca lumea apuca sa stea mai mult timp si, pe deasupra, se si relaxeaza.
REPET, ideea mi se pare f. buna si in caz ca se concretizeaza ceva, nu vad de ce ar trebui sa existe rautati.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Eu zic pas. Mi se pare pe cat inutil pe atat de imposibil.
Nu gasesc nimic comun intre mai multe marci, ca subiect/motiv de discutie. Daca vrem pur si simplu sa socializam, pe orice alte teme, probabil ca o sa reusim. Dar chiar si asa... wtf? Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR