Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • sebi4fc

  • Mesaje scrise: 1,576
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Jgyprime am zis din start ca lasam GPS si ne luam dupa bord care da acceasi eroare si la dt si la dth - aprobi? Si la alte masini desi daca vrei eu iti demonstrez ca la mn la 200 km /h nu e diferenta mai mare de 5 km in gps si meniul ascuns. Deci vb strict de valorile din poza colegului e ok ce se vede in poza. Ca valorile reale sunt altele e alta poveste.
Florin 38 am zis la dt 120 - 2000rpm mai putin e eroare si la dth 115 - 2000 rpm valori aratate in bord.
Gyenes - vezi ca te uiti la alt film.
Excuseme - ai dreptate.
Skip ads

  • gyenes

  • Mesaje scrise: 296
  • Locatie: Timis
  • Masina: Zafira z1.8xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Na acum ce sa zici si tu...poate o scoti pe o parte, poate pe alta.daca lumea nu pune botu la aiureli, atunci se uita la filme.fiti voi impacati cu rachetele voastre! Mai nou un lighean de 3000 de euro, bate la cur masini dedicate sa mearga cu viteze de genu discutate mai sus.vise copile , vise!
  • Bayard

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Bine cã ai tu cazan de 400€ Smile)) hai ia și dormi acolo pe tine, moșule!
  • gyenes

  • Mesaje scrise: 296
  • Locatie: Timis
  • Masina: Zafira z1.8xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Si uite asa se ajunge la tziganie de forum.tipic!ti-as raspunde ,da ar insemna sa ma cobor la nivelu tau
Skip ads

  • florin38

  • Mesaje scrise: 245
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2002 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2011

  • Mesaj Privat
Nu stiu de ce se schimba subiectul. Omul a spus clar din primul post ca are nelamuriri si ca este ceva ciudat la masina(motorul) pe care o(îl)detine. Probabil daca a fost schimbata iluminarea la bord s-au s-a umblat vreodata la el poate ca acele nu sunt bine calibrate cum este cazul meu, la viteza mare un ex pe bord am 170 iar pe GPS 160, probabil ca daca as ajunge la 240 pe bord GPS ar arata 220.
Eu cred ca a ajuns la aceasta viteza, am ajuns eu cu un audi 80 an 87 la 220km/h, de ce o vectra nu ar ajunge? daca ar fi avut jante pe 17 s-au 18 atunci ar fi fost mai mult decât discutabil. Si încã ceva, am fost de faþã când un logan cu 105 cv benzina (fãcut pe comanda nu stiu daca a iesit de serie) a prins viteza de 200km/h.
  • Dragos Ene

  • Mesaje scrise: 379
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2007 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Logan facut pe comanda special pt cineva? Fara a iesi in serie? Ala e prototip:)
Eu nu am tb cu viteza. Eu am tb cu acel 3,5l/100k . Sa faca un calcul plin pe plin si sa na spuna cat consuma. La masina aia toate sunt decalibrate:)
  • LIVIU RS

  • Mesaje scrise: 256
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19dt
  • Status: Online
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Treapta a 6-a, 3000rpm=180 km/h.
  • Bayard

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mar 2015

  • Mesaj Privat
gyenes a scris:Si uite asa se ajunge la tziganie de forum.tipic!ti-as raspunde ,da ar insemna sa ma cobor la nivelu tau

Rãmâi acolo la nivelul tãu cã ești foarte bine poziționat. Îți ajunge 😚
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR