Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • nico3

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Unde l-ai montat si cum se aude fata de ce aveai inainte?
Skip ads

  • OctavianM

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Montarea am facut-o pe drumul sarii la "alarm service 96" sau ceva de genu. comparativ cu vdo cdr 500 pe care l-am avut inainte se aude mult mai bine, sunetul este mai clar, in conditiile pastrarii boxelor standard, amplificarea mai buna...sunt total multumit de el
  • nico3

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Multumim de informatii.
  • arroyo

  • Mesaje scrise: 79
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 1.7 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Feb 2007

  • Mesaj Privat
chiar n-ati inteles nimic din intrebarea mea....orice mp3 auto se ppoate monta pe astra si cu ajutorul unui adaptor va functiona si comenzile de pe volan....eu vreau sa stiu ce mp3 merge si cu comenzile de pe volan dar si cu afisajul masinii?
Skip ads

  • ovilio`f

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2001 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2007

  • Mesaj Privat
http://www.radiokatalogen.n...Dayton%20Opel.pdf
  • ovilio`f

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2001 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2007

  • Mesaj Privat
VS-03-MIC a scris:Salut Baieti ,este cam vechi topicul asta dar, aduc o noutate , am reusit sa gasesc un cd player ,original opel , VDO CD 441 XED, Opel compatibil cu Display -ul masinii si Comenzile ,Fara nici un adaptor sau alte porcarii ,
Arata volumul pe display, arata melodiiele Sub Forma :TR01 si in partea dreapta arata si minutele cate are melodia, are RDS, Speed Dependence Control, etc Este compatibil Cd Changer, Scrie si pe el pe fata Very Happy este super se potriveste si in bord Foarte bine , posibilitate de adaptare telefon s.a. Pretul este de aproximativ 400 lei RON Am sa pun si un link cu ajutorul caruia puteti comanda sau sa il vedeti si voi
http://images.google.ro/img...6hl%3Dro%26sa%3DN


Nu gasesc pe net culoare de iluminare. daca cunoaste cineva rog un raspuns. Ce culoare lumineaza tastele. mersi mult.
  • RRoco

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2019

  • Mesaj Privat
arroyo a scris:Hai chiar nu e nimeni care poate sa ne raspunda odata la aceasta intrebare????? Ce model de mp3 se potriveste perfect cu comenzile de pe volan si afisajul din bord??? Puneti niste poze ceva, spneti exact numele adaptorului folosit la imbinarea mufelor dintre mp3 si mufa stock a masinii.....vreau ceva concret , nu niste pareri despre ce ar trebui sa mearga, nue nimic clar pe acest forum despre problema asta..... [b]
VDO773 CDMP3
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR