Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Multumesc Moli si sa nu iti para rau de vopsea. Merge la fix si negrul. Ai grija ca e foarte pretentioasa, iar acum nu are pic de protectie. Luni sau marti cand o sa ma intorc in Bucuresti si voi termina de montat scutul si aplicat folia pe faruri o sa o spal bine si voi aplica un strat de ceara solida (Formula 1 se numeste). Abia atunci voi putea sta linistit in privinta aceasta.
Skip ads

  • damnatu

  • Mesaje scrise: 393
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2015

  • Mesaj Privat
Frumoasa culoare, dar n as mai alege o a doua oara.
O poza dinaintea primei zapezi:

  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Chedere cromateeeeeee. Cat de bine arata..
  • chelebet

  • Mesaje scrise: 1,234
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Dec 2016

  • Mesaj Privat
Frumoasa rãu culoarea. ...la Astre albastru royal cred ca îi mai face concurențã
Skip ads

  • lexandrei10

  • Mesaje scrise: 495
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Olly, daca ai avea mai multe detalii ai intelege, cred, despre ce vorbesc...exista si persoane care nu dau pentru diverse considerente. Faptul ca tu dai impreuna cu alte multe persoane nu inseamna ca ce faci tu e corect/legal/moral. Fa ce crezi tu dar inceteaza cu intepaturile daca vrei sa i scutim pe ceilalti de discutii aiurea...spune de masina ca e superba, ca e cea mai buna alegera, ca nu mai exista alta la fel...

In legatura cu masina, am dat dupa resoftare o tura....si se infige mai bine...180 cu a 4 a, poate asa prindea si inainte dar pare ca o face un pic mai rpd, a fost doar un test nu l faceti si voi. 😁
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/alb...hp?user_id=104298
Aici o puteti gasi mereu pe draga mea:))
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
lexandrei10 a scris:Olly, daca ai avea mai multe detalii ai intelege, cred, despre ce vorbesc...exista si persoane care nu dau pentru diverse considerente. Faptul ca tu dai impreuna cu alte multe persoane nu inseamna ca ce faci tu e corect/legal/moral. Fa ce crezi tu dar inceteaza cu intepaturile daca vrei sa i scutim pe ceilalti de discutii aiurea...spune de masina ca e superba, ca e cea mai buna alegera, ca nu mai exista alta la fel...

In legatura cu masina, am dat dupa resoftare o tura....si se infige mai bine...180 cu a 4 a, poate asa prindea si inainte dar pare ca o face un pic mai rpd, a fost doar un test nu l faceti si voi. 😁


Ai grija ce benzina vei folosi de acum.. minim de 98
  • lexandrei10

  • Mesaje scrise: 495
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Da, asa mi s a spus si de la resoftare...☺oricum o sa las calutii in plus pt depasiri...in rest mers legal.
Skip ads

  • chelebet

  • Mesaje scrise: 1,234
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Dec 2016

  • Mesaj Privat
Eu merg de o luna cu omv100 e super ...eu zic sa încercați aceasta benzina.... ☺
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Unde ai observat schimbari mai puternice? Pa cuplu, in turatii joase sau la turatii mari? Per total, consideri ca a meritat?
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
chelebet a scris:Eu merg de o luna cu omv100 e super ...eu zic sa încercați aceasta benzina.... ☺


Foarte buna. Eu sunt fan Mol Evo. Ieri am riscat sa raman in acel tip de panã dupa ce am ridicat-o de la dealer, doar ca sa ajung la un Mol:)))
  • MOli23

  • Mesaje scrise: 430
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Cam asa Olly09 am citit si eu dar nu m-am putut abtine sa nu imi spun parerea , ficare face ce vrea Smile

Inca nu mi-a venit masina pana in august daca venea cred ca poatam o multime de posturi pe aici Smile cu parerii Smile
Skip ads

  • Silviu Mustata

  • Mesaje scrise: 1,199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Citind postarile voastre mã apucã o mancarime de tãlpi de nu va pot povesti.😂😂😂
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Cat mai dureaza Silviu la tine?
  • lexandrei10

  • Mesaje scrise: 495
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2017

  • Mesaj Privat
De la 3000 rpm in sus am observat cel mai mult. In a 3 a rupe pe accelerare acum 😁 Se observa un pic si la plecare in treapta 1 de pe loc si in a 2 a...pare ca trage mult mai usor hardughia...o sa vad daca exista diferente de consum dar nu in mers sportiv...acolo cu siguranta creste. Nici nu prea iti vine sa te abtii cand auzi calutii sub capota 😁
  • Silviu Mustata

  • Mesaje scrise: 1,199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Cosmin95 a scris:Cat mai dureaza Silviu la tine?

Pai de pe 29.05 + 90-120 zile cf contractului îți dai seama.
Ieri am primit vestea de la Vlad cã a intrat pe status 33. El a zis cã a intrat deja în producție
Depinde și de refresh-ul bazei de date, cãci dacã are câteva zile întârziere, s-ar putea sã fie într-un stadiu bun de asamblare. Dar sfârșitul lui iunie, o sãptãmânã de mentenanțã planificatã la fabricã, iar la sfârșitul lui iulie, 2 sãptãmâni de concediu, tot la fabricã.
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Of, lasa ca trece repede timpul pe topicul asta. Iti spun din experienta:)) mai ales ca devine din ce in ce mai animat, acum ca incepem sa ne cunoastem cat de cat, mai primim o masina, mai facem un test, o gluma, o contrazicere... va fi bine! 🤗
  • Silviu Mustata

  • Mesaje scrise: 1,199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Yap!😂😂😂
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
lexandrei10 a scris:De la 3000 rpm in sus am observat cel mai mult. In a 3 a rupe pe accelerare acum 😁 Se observa un pic si la plecare in treapta 1 de pe loc si in a 2 a...pare ca trage mult mai usor hardughia...o sa vad daca exista diferente de consum dar nu in mers sportiv...acolo cu siguranta creste. Nici nu prea iti vine sa te abtii cand auzi calutii sub capota 😁


Cred si eu.. o sa astept sa se lase motorul, sa ii vad fortele lui in forma nedopata:)) si apoi poate fac si eu o vizita pe la EDS Smile

Apropo, in linistea serii, cu radioul oprit, cand accelerez se aude un fluierat superb de la turbo, pe un ton foarte ascutit, iar evacuarea e de nota 10.
P.S. a nu se confunda cu fluieratul de diesel pe decelerare, care anunta o reconditionare:)))
  • MOli23

  • Mesaje scrise: 430
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Ce fain de tine Cosmin95@ Smile cel putin eu mai astept doua luni pana vine sa ma delectez cu sunetul si restul Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR