Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • IMosila

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2018

  • Mesaj Privat
La prima spalare am observat ca pe partea stg mai mult in partea de jos am destul de multe puncte in care a sarit vopseaua,,,masina e noua..luata in 24 oct 2017..culoarea este gri inchis metalizat...as putea lua in calcul ca se datoreaza unei autospeciale care imprastia sare cu care m am intalnit acum la ultima zapada..dar totusi mi se pare ciudata rezistenta vopselei..asa ceva nu cred ca se intampla la Logan...o sa caut un marker pt retus!
  • nicunicu

  • Mesaje scrise: 2,597
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2012

  • Mesaj Privat
pe garantie nu se poate rezolva?
  • pantalon

  • Mesaje scrise: 652
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2015

  • Mesaj Privat
O vopsea f proasta se pare, ce sa faca pe garantie? Vopsire element si sa ii dea garantie 3 ani la manopera? Stii ca se exfoliaza daca nu e facuta cum trebuie? Eu as lasa-o asa, mi-as lua o oja corectoare si aia e.
  • Tai-Pan

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2017

  • Mesaj Privat
IMosila a scris:La prima spalare am observat ca pe partea stg mai mult in partea de jos am destul de multe puncte in care a sarit vopseaua,,,masina e noua..luata in 24 oct 2017..culoarea este gri inchis metalizat...as putea lua in calcul ca se datoreaza unei autospeciale care imprastia sare cu care m am intalnit acum la ultima zapada..dar totusi mi se pare ciudata rezistenta vopselei..asa ceva nu cred ca se intampla la Logan...o sa caut un marker pt retus!


Nu imprastia doar sare.
Imprastia si nisip cu pietricele in el.
Sunt adevarate pericole, nu inteleg de ce li se da voie sa faca asa ceva!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR