Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X
  • ACosmin351

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jul 2019

  • Mesaj Privat
Buna ziua!Sunt posesorul unui Opel Crossland x din mai 2019.Masina am cumparat-o noua,de la un dealer Opel.Toate bune si frumoase,am facut pana acum in jur de 3500 km,in tara si in concediu Grecia.Singura problema cu care ma confrunt este ca atunci cand vreau sa inchid geamul soferului sau al pasagerului din butonul situat pe usa,acesta nu se inchide tot timpul la o singura apasare.Mai exact,cateodata actionez butonul printr-o singura comanda si geamul se ridica singur pana sus,dar cateodata trebuie sa tin apasat pe buton ca sa-si faca cursa pana sus,in caz contrar,cand iau degetul de pe buton,geamul nu se mai ridica.Scuze daca nu am fost foarte explicit,am scris textul in graba.O fi vreo problema,sau sunt eu ,,defect"?Multumesc anticipat pentru raspunsuri.


MODEL: Crossland
MOTOR: 1.2 130 CP
  • dan costea

  • Mesaje scrise: 381
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2008 x14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2010

  • Mesaj Privat
nu,nu este o problema.daca geamul este inchis si dvs actionati butonul scurt ,el va cobori pana jos.daca intrerupeti cursa la mijloc,el trece in regim manual si va cobori cat timp tineti apasat butonul.pentru revenire la automat se face cursa maxima si dupa terminarea acesteia se mai tine apasat cateva secunde pentru a intra in regimul anterior.
  • ACosmin351

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jul 2019

  • Mesaj Privat
Multumesc frumos pentru raspuns!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR