Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • boditza

  • Mesaje scrise: 765
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2006

  • Mesaj Privat
mie mi se pare foarte folositor telefonul masinii cand plec la drum lung.. am o cartela din aceea in care vine simul cand il cumperi nou, cu banda de scotch pe spate si pun simul meu pe ea apoi o introduc in carkit. poate citi ~130 numere de pe sim, soneriile se pot personaliza, adica sunt vreo 20 de tonuri monofonice specifice nokia. ce mi-a placut cel mai mult este ca ma aude foarte bine cel cu care vorbesc spre deosebire de alte car kituri care abia te intelege apelatul. in manualul de la ncdc 2015 spune ca ideal ar fi sa cumperi un sim nou, sa il introduci si sa faci deviere de la nr tau catre cel de la masina in momentul cand te urci in ea si evident sa opresti telefonul tau Smile
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
interesanta idee, totusi eu mai repede ii fac deviere prin bluetooth Very Happy
  • boditza

  • Mesaje scrise: 765
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pai tu ai carkit aftermarket Razz..
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
newer is better Very Happy plus ca era la superoferta, doar 130 lei carkit NOKIA 20W
  • maverik_ro

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Olt
  • Masina: Omega 1998 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2007

  • Mesaj Privat
boditza a scris:mie mi se pare foarte folositor telefonul masinii cand plec la drum lung.. am o cartela din aceea in care vine simul cand il cumperi nou, cu banda de scotch pe spate si pun simul meu pe ea apoi o introduc in carkit. poate citi ~130 numere de pe sim, soneriile se pot personaliza, adica sunt vreo 20 de tonuri monofonice specifice nokia. ce mi-a placut cel mai mult este ca ma aude foarte bine cel cu care vorbesc spre deosebire de alte car kituri care abia te intelege apelatul. in manualul de la ncdc 2015 spune ca ideal ar fi sa cumperi un sim nou, sa il introduci si sa faci deviere de la nr tau catre cel de la masina in momentul cand te urci in ea si evident sa opresti telefonul tau Smile


si eu gasesc util telefonul din bordul masini .... mai ales la un drum mai lung dar si la un drum mai scurt ... gendeste-te cam cat ar fi o amenda pentru vorbitul la telefon .....

cat despre numere de telefon .... poti cumpara o cartele sim cu numar si faci deviere pe numarul de telefon din masina ..... si la deviere ai mai multe obtiuni .... dupa ce suna odata ,... dau daca ai tel inchis ....

ati inteles ideea?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR