Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
piatra neamt tirgu neamt radar logan rosu cu nr de "mai".sta si in misccare.e zilnic.intre agapia si varatec este un drum prin padure vreo 10 km.asfalt bun.merita pt peisaj.aproape de manastirea agapia se face dreapta pe un drum de tara rau dar care tine vreo 500 de m.dupa asfalt.intrebi mai bine.e super.
bicaz-piatra neamt radar logan alb b-05-fji.in mers.se poate sa il gasesti pe asta alb pe tirgu neamt si cel rosu pe bicaz.se mai schimba.
drum bun!
Skip ads

  • Avram Adrian

  • Mesaje scrise: 654
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Vreau sa plec cu familia maine inspre Moldova (Neamt). Aveti ceva vesti despre starea drumurilor?

Multumesc!
  • Shiva

  • Mesaje scrise: 1,976
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Sapt. viitoare ii fac o vizita dl Dan, la Iasi. De-acolo vreau sa merg la Veresti (in zona Sucevei) si apoi la Darabani, pana unde se agata harta in cui.
Cum zona mi-e complet necunoscuta, care ar fi cel mai ok drum spre Veresti (avand in vedere si inundatiile de anul asta care au rupt diverse poduri in zona)?
  • meshterul

  • Mesaje scrise: 126
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2009

  • Mesaj Privat
va salut! saptamana viitoare trebuie sa ajung la MIERCUREA CIUC, cu plecare din ONESTI. imi puteti spune daca traseul ONESTI-COMANESTI-M.CIUC, este obordabil? am auzit ca portiunea dintre comanesti si ghimes este ca dupa bombardament. asa de speriat o fi? sau exagereaza unii?
multumesc!
Skip ads

  • CORBU

  • Mesaje scrise: 1,670
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Zafira Tourer 2015 b16dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2006

  • Mesaj Privat
stie careva in ce stare este drumul de la cheile bicazului --gheorgheni --sovata. numai bine
  • Dariescu Claudiu

  • Mesaje scrise: 692
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2003 Z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Pe la Gheorghieni e cam varza, in rest drumul e ok. Pina la Piatra foarte bun, pina la Bicaz bun, atentie in Chei ca mai sunt ceva gropi, si la Gheorghieni mare atentie ca sunt destule gropi, apoi pina la Sovata e bun. Drum bun si Sarbatori fericite!
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
VARZAAAAAAA , nu imi vine sa cred ce drumuri proaste sunt in Moldova , incepand de la Galati , Vaslui si Iasi am crezut ca nu vad bine si ma aflu pe Luna . Fratilor cred ca daca numaram fiecare groapa facem un numar cam egal cu datoria Romaniei la FMI.
Imi pare rau de frumusetea locurilor , dar drumurile sunt sub orice critica .
  • feribaci

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 1996 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jun 2010

  • Mesaj Privat
victor_n a scris:VARZAAAAAAA , nu imi vine sa cred ce drumuri proaste sunt in Moldova , incepand de la Galati , Vaslui si Iasi am crezut ca nu vad bine si ma aflu pe Luna . Fratilor cred ca daca numaram fiecare groapa facem un numar cam egal cu datoria Romaniei la FMI.
Imi pare rau de frumusetea locurilor , dar drumurile sunt sub orice critica .

sunt facute intentionat si lasate tot intentionat,ca turistii sa reduca viteza,poate sa si rupa si o roata ca sa admire frumusetile Moldovei,sau sa se cazaze langa un service pitoresc,ne gandim sa pirjolim semafoarele,sa aruncam indicatoarele rutiere in fantani si sa ascundem barierele de cale ferata Smile
  • CORBU

  • Mesaje scrise: 1,670
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Zafira Tourer 2015 b16dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2006

  • Mesaj Privat
salut..care mai este starea drumului dn18? multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR