Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • DUG 70

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Am o Vectra C 2.0 DTI din 2003. Masina e super, sunt foarte multumit de ea. O singura chestie mi-ar place sa am in plus: acel computer de bord care sa-ti indice consumul instant, autonomia, etc. O alta chestie tare ar fi cruise controlul. Va cer parerea de unde as putea sa achizitionez componentele, pentru ca banuiesc ca trebuiesc inlocuite mai multe chestii, la preturi rezonabile si pe cineva priceput in zona Dobrogei care sa le monteze.
Skip ads

  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
DUG 70 a scris:Am o Vectra C 2.0 DTI din 2003. Masina e super, sunt foarte multumit de ea. O singura chestie mi-ar place sa am in plus: acel computer de bord care sa-ti indice consumul instant, autonomia, etc. O alta chestie tare ar fi cruise controlul. Va cer parerea de unde as putea sa achizitionez componentele, pentru ca banuiesc ca trebuiesc inlocuite mai multe chestii, la preturi rezonabile si pe cineva priceput in zona Dobrogei care sa le monteze.


press here!
https://www.clubopel.com/vie...ectra+full+option
ca sa fac si eu un pic pe moderatorul
"citeste regulamentul forumului si foloseste functia ""CAUTARE""
WELCOME ON BORD
  • DUG 70

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Ca sa o fac putin pe ,,desteptul": Este un subiect care a fost discutat destul de putin pentru Vectra C, iar ultimele comentarii pe acesta tema au fost facute aproape acum un an ! Pe mine chiar ma intereseaza problema, nu am deschis acest ,, de amorul artei" !
Toate cele bune!
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
DUG 70 a scris:Ca sa o fac putin pe ,,desteptul": Este un subiect care a fost discutat destul de putin pentru Vectra C, iar ultimele comentarii pe acesta tema au fost facute aproape acum un an ! Pe mine chiar ma intereseaza problema, nu am deschis acest ,, de amorul artei" !
Toate cele bune!

DACA NICI DIN 3 PAGINI ,CU REFERIRE EXACTA LA VECTRA C, NU INTELEGI,CU UN ULTIM POST IN 25.07.2007 ,INSEAMNA CA NU PREA AI TANGENTA CU DESTEPTACIUNEA IAR RESTU E..."AMORUL ARTEI"
Skip ads

  • DUG 70

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2007

  • Mesaj Privat
DACA NICI DIN 3 PAGINI ,CU REFERIRE EXACTA LA VECTRA C, NU INTELEGI,CU UN ULTIM POST IN 25.07.2007 ,INSEAMNA CA NU PREA AI TANGENTA CU DESTEPTACIUNEA IAR RESTU E..."AMORUL ARTEI"[/quote]
Este ultimul raspuns pe care ti-l dau la micile tale rautati. Daca ai ceva sa-mi comunici strict la subiectul care ma intereseaza ok, daca nu poti sa-ti pastrezi din punctul meu de vedere pentru tine intrucat personal NU MA INTERESEAZA !
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
DUG 70, fara suparare, dar dupa ce ca ai primit mura in gura de la octav13 tot tu esti cel suparat? Macar ai dat un click pe link-ul dat de octav13? Vezi ca subiectul acela are 3 pagini si ultimul post este din 25 iulie 2007.
Aici pe forum gasesti foarte multe informatii daca le cauti. Exista multe subiecte/probleme de interes general care au fost discutate si rasdiscutate si nu are rost sa mai deschizi un subiect ca sa intrebi lucruri de genul asta.
Ar cam trebui sa-ti ceri scuze de la octav13, pentru ca te-a ajutat si tu ... Confused
Peace!


Ultima modificare facuta de murzick la Mie 12 Sep, 2007 1:20 pm
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@DUG 70: Ai totusi 15 posturi in acest forum. Pana acum ar fi trebuit sa afli ca intr-un forum (mai precis in forumul ClubOpel) nu intri nici cu barda la brau si nici sa faci pe desteptul. octav13 nu a gresit cu nimic (in spirit de gluma a spus ca se substituie moderatorilor, toti o mai facem din cand in cand la postari din astea care cer rezolvari pe tava), ti-a dat toate informatiile pe care le-a gasit, cautand el pentru tine, ce vina are el ca nu sunt mai multe. Crezi ca noi ceilalti mai avem si informatii pe care le tinem ascunse si le dam cu picatura? Asa ca eu zic sa nu te ambalezi inutil, citeste ce ti s-a indicat, mai googaluieste si tu si cand rezolvi problema, vezi ca exista o rubrica de tutoriale unde poti pune experienta ta pentru cei ce vin in urma. A propos nu uita de poze. Succes si te asteptam sa ajungi repede la numarul de posturi ale lui octav13, postand cat mai multe informatii utile! Si sa-ti vand un pont: in functie de cate informatii utile scri, iti creste numarul ala de mesaje informative, care la tine e, -1. Hai, baga mare sa scapi de el!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR