Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • pablodiablo

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
am un opel astra g caravan 1.6 din 2002.l-am luat cu un cd blaupunkt san remo 128, iar afisajul si comenzile de pe volan, din aceasta cauza, sunt inactive.radio cd-ul functioneaza impecabil, l-as da la schimb, dar daca nu gasesc amatori, as cumpara un aparat compatibil cu dotarile opel mai sus pomenite.adresa e-mail paulmirela@yahoo.com
Skip ads

  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Am vazut postul tau , eu am un delco 500 aproape nefolosit , de pe masina mea , pe care am pus un Alpine . Daca cd tau stie mp3 , ma intereseaza un schimb .Din ce zona esti ?
  • zupermaan

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
daca il ai la vanzare , poate zici un pret , sau la un schimb cu un radio-cas original de opel + diferenta
  • pablodiablo

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
nu citeste mp3.adaug imaginea fetei.cred ca nu e ce vrei tu,asa ca spune tu un pret la cd pt opel si daca e cu cod si carte ca mi-am cam prins urechile la un amic.eu sunt din botosani si postez dupa ora 18 de obicei.

Skip ads

  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Arata interesant , pacat ca nu stie mp3 , delcou l meu are cod dar am codul pt ca este trecut pe car pass ul masinii si l am probat . Oricum esti ff departe de mine . eu sunt din Buc, si nu vreau sa ma complic cu trimiterea . Pretul meu este 2 milioane nediscutabil pt ca nu a mi place sa ma tirguiesc .
  • zupermaan

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
un numar de telefon sau un id de mess ca sa putem vorbi in legatura cu delco 500 sa putem sa ii facem o proba , daca functioneaza , sti tu Smile , cat mai stau prin bucale.
  • zupermaan

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
ms ptr. radio-cd cata , am facut o treaba buna , se aude nice Smile , si la siab a fost nebunie totala, nu aveai loc sa arunci un ac.
  • edyionut

  • Mesaje scrise: 318
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2007

  • Mesaj Privat
salut , am si eu un opel astra 2001 si imi trebuie un radio cd .Masina este adusa din germania si cei de acolo au schimbat radio cd-ul cu un radio casetofon.Acum merge casetofonul dar nu merg comenzile pe volan.Ma poate ajuta cineva?


Mersi
Skip ads

  • pablodiablo

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
vad ca e destul de greu sa gasesti asa ceva, pentru ca pe forum e "care pe care",asa ca e mai simplu sa cauti prin targuri sau cunostinte.iti dau ca exemplu discutia de mai sus.unul care nici nu are curajul sa posteze ce vrea, a profitat de un post bine definit si a intrat in posesia a ce am vrut eu.probabil cumpara si apoi asteapta unul ca tine sau ca mine pt a vinde mai convenabil.nici macar nu a multumit initiatorului postului. Cauta si vei gasi!
  • Senior_Cor73z

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2007

  • Mesaj Privat
edyionut a scris:salut , am si eu un opel astra 2001 si imi trebuie un radio cd .Masina este adusa din germania si cei de acolo au schimbat radio cd-ul cu un radio casetofon.Acum merge casetofonul dar nu merg comenzile pe volan.Ma poate ajuta cineva?

Sa fii atent!
Saptamana asta mi-am cumparat un VDO CDR500 pentru un Astra G din 2001 si nu merge.
Eu mai am tot un Astra G din 2002 si pe aia functioneaza.
Asa ca.....AI GRIJA!!
  • edyionut

  • Mesaje scrise: 318
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2007

  • Mesaj Privat
ai cumparat si nu ai facut proba?......este vreo diferenta intre 2001 si 2002?......eu mai am un astra caravan din 2001 si am pe el radio cd DELCO ELECTRONICS CDR 500 si voi face o proba.
  • Senior_Cor73z

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Cel putin la mine este diferenta.In aia din 2002 merge perfect...iar in cealalta nici macar nu il recunoaste.Nu am avut cum sa fac proba pt ca l-am luat de la cineva din Constanta iar eu sunt din Oradea.
Skip ads

  • sorin03aib

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Signum 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
cumpar si eu (sau schimb un cass car 400 sau un mp3 pioneer deh 7600 cu) un delco cdr 500 / vdo cdr 500 sau ce se potriveste pe o vectra b din 1998
  • interblitz

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 nu stiu (2.0 DTL 16v)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2007

  • Mesaj Privat
am un mp3 player panasonic, flipdown, 4*45w, merge impecabil, aproape nou. mi-am cumparat astra g cu tot cu mp3-ul in ea. vreau un rcd 500 pt ca am comenzi pe volan si nu le pot folosi. cineva curios de un schimb? sunt din arad. contactati-ma pe interblitz@gmail.com. multumesc
  • interblitz

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 nu stiu (2.0 DTL 16v)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2007

  • Mesaj Privat
by the way, masina mea este din 2001. si ma mai intereseaza, poate voi stiti, de ce display-ul de la computerul de bord, ceas, etc. are pixeli lipsa, cum se poate remedia problema si cat costa. multumesc
  • Senior_Cor73z

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Am eu un VDO CDR 500 in stare f buna.Daca esti interesat de schimb Oare? .Face proba sa vedem daca merge cu comenzile de pe volan...OFF Topic: In legatura cu display-ul poate chiar ai pixeli lipsa sau exista o mufa care nu face contact la MID-ul masinii.
Eu sunt din Oradea.
Numai bine!
  • interblitz

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 nu stiu (2.0 DTL 16v)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2007

  • Mesaj Privat
as vrea sa facem schimb, dar nu stiu cum ne intalnim, eu sunt din arad si nu prea am drum prin oradea. hai sa gasim o solutie impreuna. multumesc
  • Senior_Cor73z

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Ok..nu e nici o problema.Da-mi un nr de tel pe PM si o sa te sun sa-ti spun cand as fi dispus sa trag o fuga pana in Arad...numa sa fii si tu liber.OK?
Numai bine! Very Happy
  • sorin03aib

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Signum 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
in continuare vreau sa cumpar sau sa schimb cu car 400 un vdo sau delco cdr 500, astept oferte Smile stiu ca nu prea sunt!
  • sorin03aib

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Signum 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
aveti cumva idee?
am o vectra b din 1998 si am radiocasetofon car 400, ce este compatibil vdo cdr-500 sau delco cdr-500?
multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR