Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • arthuriakab

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Cine ma poate ajuta cu un Egr-u nou sau second hand pentru un astra 2 litri diesel din 2000. Cei de la Opel nu il vind decit cu tot cu galerie si bate undeva la vre-o 1000 ron Rolling Eyes . eu am nevoie doar de supapa egr nu de supapa cu tot cu galerie. Multumesc
Skip ads

  • zady

  • Mesaje scrise: 35
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Cauta curatare EGR.Poate te duce mai ieftin.E si usor. Mesaj Curatare si reconditionare valva EGR - motor Y20DTH Vin 21 Sep, 2007 3:58 pm

Raspunde cu citat (quote)
  • arthuriakab

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
zady a scris:Cauta curatare EGR.Poate te duce mai ieftin.E si usor. Mesaj Curatare si reconditionare valva EGR - motor Y20DTH Vin 21 Sep, 2007 3:58 pm

Raspunde cu citat (quote)

Mii de multumiri. Am incercat de o gramada de ori sa o desfac dar mi-a fost frica sa nu rup clemele de plastic. Acum dupa ce am vazut detaliat cum se face am prins curaj. Mii de multumiri. De asemenea pentru cei care nu le reuseste operationea am reusit sa dau si de cei care sunt importatori de Wahler implicit supape de Egr (satu mare Auto net domnul Zoltan 0261807950 nu au momentan pe stoc dar peste 3 saptamini aprox primesc pret aprox 400 ron+tva si bucuresti 0212111519 Benet Auto)
Bafta tuturor si mii de multumiri pentru directionare catre explicatii.
Momentan eu voi incerca varianta curatare prin desfacere Very Happy
  • krashy22

  • Mesaje scrise: 1,250
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 x20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2007

  • Mesaj Privat
iti vand eu un egr nou cu carcasa din plastic, 500ron
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,452
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@zady, citarea mesajului anterior este considerata irelevanta, si de obicei se lasa cu mustrare scrisa. In acest context intelegi ca indemnul tau catre @arthuriakab nu e unul bun...
  • arthuriakab

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Multumiri pentru descrierea amanuntita privind decapsarea si rezolvarea situatiei la egr cu plastic deasupra. am reusit si merge beton acum. momentan o sa il las asa sa vedem cit tine si daca e ok doamne'ajuta. daca nu cumparam altul. din partea mea se poate inchide subiectul. Multumiri tuturor si scuze admin pentru ca nu am fost atent la reguli si am raspuns cu quote. Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR