Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • bobo28

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 1.7TDI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Am facut acum o luna comanda la GTT de un opel astra clasicII `1.7 si mi s a spus ca imi vine masina in 2 luni jumatate.Atunci taxa de prima inmatriculare era 420 E acum am auzit ca de la 1 feb taxa s ar mari de 3 ori ,a auzit cineva ceva despre asta?
Daca ar fi sa mi ionizez geamurile trebuie sa le fac la opel?ca sa imi schimb stopurile pe spate am voie sa o fac in perioada de garantie?de unde in afara de timisoara as putea sa mi iau stopuri?
  • martynel

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
bobo28 a scris:Am facut acum o luna comanda la GTT de un opel astra clasicII `1.7 si mi s a spus ca imi vine masina in 2 luni jumatate.Atunci taxa de prima inmatriculare era 420 E acum am auzit ca de la 1 feb taxa s ar mari de 3 ori ,a auzit cineva ceva despre asta?
Daca ar fi sa mi ionizez geamurile trebuie sa le fac la opel?ca sa imi schimb stopurile pe spate am voie sa o fac in perioada de garantie?de unde in afara de timisoara as putea sa mi iau stopuri?

Eu am auzit ca va scadea taxa cu 10-15 la suta pentru masinile euro 4.Sursa autobizz.ro.
ASA au declarat acolo.Succes si cati mai multi kilometrii cu noua masina!
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,285
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Exista deja topicuri pe aceasta tema. Foloseste cautarea si citeste regulamentul forumului!

Taxa Prima inmatriculare

Taxa de prima inmatriculare
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR