Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • regitus

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
multumesc marilor opelisti care nu m-au ajutat cu nimic si mai mult de atat au considerat ca le-am umplut forumul cu topicuri despre planetara mea de zafira 2,2 DTI, pe care n-o gasesc si in consecinta mi-au inchis contul fara nici macar un avertisment.Halal ajutor de la marea famile,asa ca hai sa vorbim mai bine despre criza de apa sau de mancare din tarile din lumea a 3 a sau despre incalzirea planetei si nicidecum despre subiectele care ne leaga si problemele noastre.Sincer,nu ma asteptam si daca o sa-mi taiati tot contul ma bucur ca macar v-am spus ce aveam de zis.cand ai sperante mari si dezamagirea e pe masura.
Skip ads

  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Ai impresia ca aici e vreun hot-line ?! Ca cineva e platit , respectiv obligat sa-ti raspunda la solicitari .
Daca nu ai primit nici un raspuns, probabil nu a putut nimeni sa te ajute .

Vad ca esti din Bucuresti, unde sunt sute de magazine ce comercializeaza piese auto si mi-e greu sa cred ca nu iti pot aduce o planetara, sau Zafira ta o fi vreun OZN, fabricat prin lumea a 3-a .

Cu siguranta nu l-ai citit, deci te invit : https://www.clubopel.com/regulament.html
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Asculta aici golfanez ce esti. Arata'mi tu un site/forum/comunitate/OM care iti sta tie la dispozitie cu orice la orice ora si iti rezolva tie problemele la masina gratis.
Ai intrat si tu pe forum ca sa iti rezolvam noi problemele. Ei uite ca nu asa merg lucrurile pe aici Exclamation Ai adus ceva la forumu asta? Ai fost la vreo intalnire?
Sa iti arat eu usa? Arrow
LE: acum vad si motivul pt care ai fost banat. Ai deschis thread nou la "probleme tehnice" cum ca tu cauti planetara zafira... Nu vezi nimic neobisnuit acolo? Rolling Eyes
  • regitus

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
sunteti niste rude rele,daca nu stie omul cum merg lucrurile trebuie sa sari pe el? imi cer scuze pt iritarile starnite si daca vreti sa fac ceva pt forumul asta nu ma dau ln locuri,nu zic nu,dar ce as putea?lucrez la un spital,daca va pot ajuta cu ceva,oricand va stau la dispozitie.
Skip ads

  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Sper sa nu aibe nimeni nevoie de serviciile tale Smile
Nu trebuie sa te inflamezi ca nu ti se raspunde la mesaje - aia este! Se intampla! Poate cel care ar sti sa-ti raspunda nu ti-a citit mesajul. Vrei raspunsuri de dragul raspunsurilor? De dragul stelutelor? La ce te-ar ajuta?
Ai si tu rabdare!
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,275
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Imi pare rau dar vad ca nu intelegi conceptul de forum.

Ai pus anunt la Vand/Cumpar Piese, ai postat si in anunturile cu piese auto de la Publicitate. Bun, pana aici bine - te-ai dus direct la sursa.
Dar dupa aceea te apuci din nou sa postezi si in alte topicuri, ba chiar sa mai deschizi unul sau doua cu acelasi lucru. (pe care mai tarziu le-am sters)

Daca nu vezi cum ai gresit, atunci eu nu te pot ajuta.


daca nu stie omul cum merg lucrurile trebuie sa sari pe el


Regulamentul este in asa fel facut incat oricine il citeste sa inteleaga cu merg lucrurile pe aici.
Daca ai observatii sau sugestii cu privire la regulament, te ascult atat pe tine cat si pe ceilalti.

Contul ti-a fost suspendat pe drept. Chiar nu am timp sa le spun noilor membri de 100 de ori sa citeasca regulamentul, sau sa-i corectez la fiecare greseala pe care o fac.

Mut topicul acesta la discutii generale, pentru ca nu are ce cauta aici.
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Si cocoasa, unde e cocoasa? Numai in China? Sau numai in titlu? Question
  • ZouZou

  • Mesaje scrise: 715
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
wa aia cocosati din china m-au lasat fara loc de munca. Crying or Very sad care ai drum incolo sa le trimit si eu o bomba ceva poate raman si ei mai putini.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR