Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • florin66

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Calibra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2007

  • Mesaj Privat
patronul este Iulian Popa.sevice-ul este in bacau vis a vis de dedeman spre Metro,am masina de 4 luni in service.de 3 luni patronul ma cheama sa iau masina din service ca este gata,discutie telefonica.in service cand ajung sa vad ca nu sa lucrat numic la ea.patronul un mare mincinos,angajatii la fel,cer bani pe fata.nici cel putin calificati nu sunt.am fost obligat sa ajung in serviceul asta,nu il recomand la nimeni.inainte reparam masina la un alt service in zona autogariii din bacau,foarte de treaba.spaga pe care am dato decand am masina in sevice ajunge la aproape 5 mil.,vopsitor,tinichigiu,mecanic.valoarea reparatiei este 68 de mil.cred si sigur ca este asa ca Iulian Popa patronul acestui service trebuia arestat si inchis de f mult timp.nu merita sa aiba o afacere .dar in romania totul este posibil.Iulian Popa ,patronul acestui service fantoma este copia fidela a ministrului de externe irakian din perioada razboiului,daca va amintiti,mintea mereu.nu doresc la nimeni sa ajunga sa pateasca ce am patit si eu.sa nu uit sa nu cumva sa reparati masina cu nea Vali din acest service,ca nu stie care este motorul,fiind mecanic.un service facut sa ia banii de pe oameni.nea Vasile de la vopsitorie un escroc care este nemultumit de patron ca are vile si cere bani sa intre masina la vopsit,sa nu astepti.toti niste hoti.de parca sunt frati ca Iulian Popa,patronul.
Skip ads

  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Fa reclamatie la OPC
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,452
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
ce ai buey cu nea Vasile?
Bertone, ii permitem?
  • dr
  • **
  • 98 mesaje
  • din 06 Nov 2007
  • Astra 2008 Z14XEP
  • Bucuresti
  • dr

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cred ca asta de la Bacau este nea Vasile cel rau.
Skip ads

  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
jE a scris:ce ai buey cu nea Vasile?
Bertone, ii permitem?


Nea Vasile de la Bacau cica are vila ..
Nea Vasile al nostru nu are vila . N-o fi vreo confuzie ?

Auzi Florin , vila este alba si cu etaj ? Ca sa-mi dau seama daca vorbim despre acelasi nea Vasile ...
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca patronul e membru pe forum: popescuiulian Smile
  • stanescu

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2000 1.7dti astra g
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Nov 2007

  • Mesaj Privat
chiar este patronul,POPESCU IULIAN?ori e o gluma.
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
E o gluma(doar seamana numele). La noi pe forum cam greu sa stea astfel de specimene
Skip ads

  • sanjuro

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2007

  • Mesaj Privat
@florin66 : inainte de a baga masina in service ai intrebat pe cineva despre service ? Vad ca esti din august membru, deci ai bagat masina dupa ce erai membru pe forum, ai intrebat pe cineva de pe forum : "fratilor, sunt din orasul hotilor, Bacau, spuneti-mi si mie un garaj, boxa, constructie din cartoane unde se strica masini mai ceva decat la dezmembrari... !".
Singurul vinovat din pacate nu esti decat tu, stimate coleg de suferinta....
Cand erau pe forum anunturi cu intalniri, stateati ascunsi, va e lene sa veniti o ora pe saptamana sa auziti ce mananca unul sau altul, iar cand dati de greu va plangeti cu lacrimi de crocodil de unul care exact pe voi va astepta. Mai sunt din astia in Bacau, si nu putini, dar nu ii voi da in vileag, ptr ca sunt foarte folositori, maresc nr de circomvolutiuni la multi care intra in service-uri de parca ar intra la ei acasa, stiut fiind faptul ca printre cei mai multi excroci si habarnisti sunt cei care au ca acoperire service-uri auto.
Ai mai multe optiuni : drumuri la OPC, daca nu stii pe nimeni fa-ti pile si relatii, ptr ca el sigur cunoaste pe cineva care il va ajuta sa ia macar o amenda mica, in comparatie cu cheltuielile tale; alta implica putina violenta, sau macar iures cu sticle incendiare in mana prin biroul sau service-ul lui. Daca nu poti sau nus tii cum sunt cateva nr de moldoveni care ptr 50 de dolari fac foarte multe Smile .
Imi pare rau, ca esti din Bacau, si ca ai luat tzeapa, dar repet : popescu nu are service, are o cosmelie unde asteapta exact oameni ca tine.
E inadmisibil sa mergi la un service fara sa ai informatii despre el, e ca si cum te-ai duce sa te operezi la un medic de care nu ai auzit, sau la un stomatolog care acum a cazut de undeva ...
  • petrecila

  • Mesaje scrise: 1,096
  • Locatie: Bacau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Pai da! Dracu nu face manastire, de cand strigam, ba ne trebuie mecanic pt opel toti au prin alte parti, aici parca a dat cu flit cineva, multe opeluri in Bacau, putini pe forum si putini colaboreaza.Imi pare foarte rau de intamplarea ta nefericita.Sper sa o scoti la capat pana la urma.Cine te-a indrumat acolo nu ti-e prieten in nici un caz esti victima unei conspiratii,parerea mea.
  • florin66

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Calibra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2007

  • Mesaj Privat
nea Vasile de la vopsitorie nu are vila,e suparat pe patronul lui Popa Iulian ca are vila.Nu e vb de Popescu Iulian.La acest service ma trimis ardaful,am avut un accident.in seara asta am scos masina din service,dupa o zi de stat acolo.Si trebuie sa caut un service sa o repar ,pt ca sar putea sa am rulmentul dus pe roata din fata de la accident,oricum mai am mult de reparat la ea.Dar am reusit sa o scot de acolo.
  • sanjuro

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Bun asa rau !
Nu ma apuc sa iti spun ca si asigurarile au o lista cu service-uri pe care trebuia sa iti dai si tu acordul cand te trimit, dar in Bacau e altfel, daca nu le spui nimic, ei te trimit unde vor, deci daca Popa asta a dat un jelibom la tanti de la asigurari....
Ai service foarte bun langa mall, mecanic Gabi, dar e foarte aglomerat, nu stiu daca iti permiti sa astepti, altul care ar mai fi la fel este Moscu, in Margineni, pe strada Arcadie Septilici, daca vrei da-mi mesaj privat sa iti dau numerele de telefon.
Nu mai ai probleme de tinichigerie sa inteleg, doar de mecanica pura ?
Skip ads

  • petrecila

  • Mesaje scrise: 1,096
  • Locatie: Bacau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Ca sa vedeti ce fac firmele de asigurari cu numele lor! Mare e gradina Doamne! Asigura-te romane ca de nu dai de dracu! Daca ti-a expirat asigurarea nu-i nimic, te sunam noi, sa te avertizam ca trebuie sa platesti. Avem noi grija sa fii cat mai multumit in tara Lui Tariceanu&Comp. @florin66 o vei rezolva pana la urma, sunt convins chiar daca pretul te va ajunge dublu poate. Nu chiar toti meseriasii sunt mafioti. Ai incredere in sanjuro, il cunosc.Si cu proxima ocazie vino la intalnire sa ne cunoastem si sa ne spui mai multe.Bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR