Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • vali_iacov

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Am o problema, am achizitionat o Vectra din 9octombrie 96 si ca sa o inmatriculez imi trebuie identificarea. Din pacate nu mai am jentile originale de 175, ci unele de 205 din aliaj.
Ma poate ajuta cineva din Bucuresti cu 4 jenti pe 175? Doar pentru cateva ore ca sa imi fac si eu certificatul dupa care dau o lada de bere la alegere...Jenti 4 prezoane pe 175, pe 15 sau 14 nu conteaza.
In una din zilele astea.
  • TudorP

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Din cate stiu eu (si am facut vreo 4-5 identificari pana acum) nu se uita nimeni la jante .
  • vali_iacov

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2008

  • Mesaj Privat
asa stiam si eu...de-asta nici nu mi-am batut capul sa gasesc pe cineva sa le schimb, dar tocmai am fost respins pe motivul asta...ca in talon scri 175 iar eu am pe 205...nesimtiti, trebuia sa gaseasca ei ceva in neregula
  • Mircea KDT

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2005

  • Mesaj Privat
nici eu nu-mi aduc aminte sa se fi uitat la jante ala cand am facut eu identificarea la o masina.
s-a uitat la serii, sasiu si motor si cam atat. cred ca este in functie de toanele lor. pana la urma ce importanta are ce cauciucuri ai, ca el face identificarea sa fie masina din acte, sasiu si motoru. in fine....
bafta!
  • vali_iacov

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Crying or Very sad mda, identificarea nu are nici o legatura, dar cica : "Dom'le, nu va da certificatul pentru ca daca o incarci atinge cauciucul". La intrebarea mea ce legatura au cauciucurile cu identificarea a facut o eschiva si a plecat
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR