Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • mariusdenis

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Multumesc frumos. Atat a facut 60
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Normal e undeva pana in 70 lei, la un service fara pretentii gasesti si la 50 lei, ma refer la manopera desigur.Ieri am vrut sa schimb ulei, filtru aer si ulei la un service deasta mic de cartier si nea caisa imi cerea 150 lei manopera.M -am uitat chioras la el si am plecat fara sa ii zic nici la revedere, nu am inteles de unde pretul asta si nici nu am vrut sa aflu.
  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Avazut ca ai masina mai noua si mai sacumpa si s-a aruncat,la mine unul pe fundeni mi-a cerut 100lei...si cind l-am intrebat cam ce face el de banii astia ...a dat-o in bilbiiala ca ..masina ..ca asta e pretul...Smile)
  • alex giani

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2016

  • Mesaj Privat
Ma oftic ca nu am rampa in zona si ca tot ploua ca le schimbam eu, dar am zis ca pt un maxim 60 -70 lei nu are rost sa ma fac ca porcul. Nici nu sunt genul sa merg dupa pomana dar nici sa dau sume de genul asta la toti boschetarii care traiesc o saptamana din 4 schimburi de ulei.
  • Angelgri

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2016

  • Mesaj Privat
Eu am preferat sa ma duc la pescuit, am dat uleiul jos intr-o galeata (fara sa caut un loc mai inalt, se ajunge usor la buson) si am lasat sa se scurga cat am pescuit 4-5 ore, am schimbat filtrul si am pus ulei. P.S. Am folosit o manusa chirurgicala cand am desfacut busonul si nu m-am murdarit!
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR