Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • seby9966

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1995 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Buna ziua.Doresc sa imi iau un vectra a sau o astra berlina.Am vzaut peste 15 bucati, dar nu m-am indragosti de nici una. Embarassed
Va pun o intrebare.....la toate astrele care le-am vazut intensitatea luminoasa la display-ul ala micut scadea foarte puternic i zona din stanga.E vreun defect?Se poate remedia/schimba?Cam cat costa?Multumesc anticipat pt raspunsuri si pe acasta cale ii rog pe cei interesati de vanzarea masinii lor sa ma contacteze.Id mes:seby9966
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
ce fel de astre ai vazut?F? G? H?
15?! hmm inseamna ca esti pretentios Very Happy
legat de display-un bec ars
vezi ca am si eu una de vanzare Laughing poate te indragostesti!
LE: vad ca ai mai deschis si alt topic..trebuia continuat acolo...ai 3800? bun.am ceva la acesti bani..in garaj .
  • seby9966

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1995 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Pt octav13. Man ...eu nu sunt super-bogat sau complexat de bani gata sa tin masinile in garaj. Am discutat cu oamenii pe forum si mi-au spus ca in banii astia masina ar trebuie sa fie tipla.

Vreau astra berlina sau vectra a nu mai vechi de 93. Am vazut intr-adevar masini(cadavre) care oamenii se jurau ca nu au facut taxi...dar resturi de folie erau pe ele. In fine...

usurel cu limbajul...
editat de maiandrei

  • opel676

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2008

  • Mesaj Privat
seby9966 a scris:Buna ziua.Doresc sa imi iau un vectra a sau o astra berlina.Am vzaut peste 15 bucati, dar nu m-am indragosti de nici una. Embarassed
Va pun o intrebare.....la toate astrele care le-am vazut intensitatea luminoasa la display-ul ala micut scadea foarte puternic i zona din stanga.E vreun defect?Se poate remedia/schimba?Cam cat costa?Multumesc anticipat pt raspunsuri si pe acasta cale ii rog pe cei interesati de vanzarea masinii lor sa ma contacteze.Id mes:seby9966


cost cel mult 80lei
  • seby9966

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1995 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Multumesc pt raspuns.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR