Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • livakhe

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Kadett 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
buna si eu caut sa schimb toate furtunele de la sistemul de racire.nu stiu unde sa gasesc asa ceva pe la magazine nu se gasesc toate asa ca am apelat la forum.este un opel kadett din 85 .sunt imbatranite si imi este frica sa nu crape vreunul.se vad deja crapaturile pe ele.stie cineva unde se pot gasi?este vorba de 6 furtune si nici unu nu seamana cu altu.msm.astept un raspuns.pls.
  • Suller Istvan

  • Mesaje scrise: 434
  • Locatie: turda
  • Masina: Kadett 1986 1,3
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2007

  • Mesaj Privat
La ce fel de magazine ai incercat, daca nu au pe stoc tre sa aduca la comanda orice fel de chitzibuse, sau daca nu gasesti poti sa incerci sai la dezmembrari sau la magazin de piese daewoo, ca cel mai probabil se potrivesc si de cielo
  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
de ce nu mergi la un magazin de metalo-tehnice? iti cumperi cativa metrii de furtun de diferite grosimi si ai rezolvat. eu asa am facut la o parte din circuitul de racire. si nu te speria ca gasesti furtun din material care sa reziste si la presiune si temperatura. ce rost are sa dai comanda si o groaza de bani cand le tai tu la dimensiunea dorita, strangi colierul si gata.
  • vyruz334

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1991 2.0i
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2005

  • Mesaj Privat
daca e mai poti masura cu sublerul fiecare furtun in parte ... si poti sa te duci in vitan sa le cumperi la metru ... din cate mai stiu eu mai au asa ceva ... si mai poti lua de acolo si niste imbracaminti cromate pentru ele sau de diferite culori ...
oricum sa fi atent si la calitatea lor ...
ca e pacat sa ramai fara apa Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR