Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • geobh

  • Mesaje scrise: 484
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2010

  • Mesaj Privat
recomand si eu bio-carpet..l`am folosit pentru niste pete de cola pe plafon si au iesit.. dar multa grija sa nu dai prea mult ca sa nu trebuiasca sa cureti tot scaunul..de preferat sa iei tot cate putin Wink
  • geanly99

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Referitor la bio-carpet si toate "solutiile" de curatat am o singura intrebare :d dupa ce ai aplicat acea solutie si ai frecat cu o carpa sau o laveta ai folosit si un aparat sa scoti mizeria? sau este tot acolo Smile...eu am fost cu un prieten la un centru de cosmetizare auto si baietii aveau solutie care pulveriza apoi cu un aspitaror cu injectie extractie faceau minuni....partea buna e ca mizeria este scoasa si clatita zona respectiva....baiatul a facut tot interiorul si la costat 150 ron dar a meritat fiecare banut..... iar referitor la piele si acolo este o adevarata poveste dupa cum i-mi povestea baiatul de acolo in primul rand se curata mizeria apoi se aplica o crema care hidrateaza nu Doina .....
  • marian1972

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Oct 2010

  • Mesaj Privat
O adresa, un nr de telefon al centrului asta(cu aspiratorul minune) ? Pe privat ca sa nu se considere reclama.
  • ovicsb

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2013 A16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2013

  • Mesaj Privat
Buna ziua tuturor,
Am cumparat si eu de la Profi acest produs pentru ca aveam o pata pe bancheta , si ca sa nu las sa treaca mult timp de la descoperirea ei,aflandu-ma langa magazin am zis sa caut un produs de profil.
Am folosit produsul,curatat-o nimic de zis dar am ramas uimit de a II-a calitate , cand intr-o zi dupa revizie ma chinuiam sa sterg busonul de ulei si antigel de mizeria lasata pe ele de mecanicul grijuliu (cu mainile sale ,purta manusi latex) care a transferat o parte din uleiul uzat pe aceste busoane.Neavand la indemana nici un produs chimic (eram in parcare) am zis sa incerc solutia din portbagaj. Rezultatul uimitor , stralucesc ca noi busoanele j oja si mai ales capacul de la culbutori,bateria,etc.Foarte multumit

Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR