Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • new user

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Salut.
In curand probabil o sa-mi comand o Astra GTC.
Fiindaca voiam un GRI INCHIS si nu-mi place nici una din culorile apropiate disponibile (Star Silver III, Silver Lightning, Metro Blue, Black Sapphire ), am intrebat de culori noi, si am aflat ca de curand e disponibila o noua culoare, si anume "TECHNICAL GREY".

Se pare ca va inlocui vechiul "MOONLAND" care nu mai e disponibil in 2008, si care - personal- imi placea cel mai mult.
Dar, evident, va fi diferit de Moonland.

As vrea sa- mi comand masina cat mai repede, dar nu pot sa aleg o culoare fara sa stiu cum arata.
Evident ca am intrebat la Opel Ro. de noua culoare si am primit un raspuns oarecum evaziv ca va inlocui "Moonland", dar in rest nu au stiut sa-mi zica nimic despre ea, desi se pot comanda deja masini in culoarea asta.
Am cautat si pe net, dar nu am gasit nimic inca fiindca culoarea e noua.
La delaeri nu au in mostrar culoarea asta, pe net nu apare pe situri, brosura Opel e de anul trecut.

POATE STIE CINEVA CEVA DE CULOAREA "TECHNICAL GREY"?
CE FEL DE GRI ESTE? INCHIS, DESCHIS, ARE VREO NUANTA?
Mersi.
  • Senzoor

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Salut,
Mi-am comandat si eu la inceputul lunii august un opel Astra, iar ca si culoare am ales acest Technical Grey (ne-a aratat dealer-ul o Zafira cu aceasta culoare) care mi-a placut foarte mult. Acum ramane sa sper ca aceea pe care am vazut-o e si cea care va veni. La tine au fost ceva probleme?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR