Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jojo

  • Mesaje scrise: 950
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Vreau sa montez un 2DIN si vreau sa stiu daca se poate, nu vreau sa anulez sau sa scot grilele de aar de pe conso;a centrala, un pic de ajutor de la cei care siu , eventual ceva poze nu ar fii rau.
Iata si modelul :http://car-audio.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/car-audio/DVDDivx-2DIN-cu-radiotvtunner-156447.html

multumesc anticipat
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Era un topic cu cineva care si-a modificat consola ca sa isi puna un monitor de 7'' si car-pc, dar nu il gasesc acum... Smile
  • OctavianM

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca mai simplu ti-ar fi sa pui un dvd-player 1DIN cu ecran rabatabil...in felul asta nu le dai idei celor care se ocupa cu substrasul din masini.

Ca idee cred ca poti sa muti controalele de la AC in locul cd-player-ului sau in locul suportului de cd-uri/loc de depozitat, insa asta implica taierea consolei .... deci mult de munca.
  • JON 13

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2002 17 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2008

  • Mesaj Privat
SALUT JOJO MA INTERESEAZA SI PE MINE PROIECTUL TAU CU 2DIN,TE ROG DACA REUSESTI CEVA SA POSTEZI PE SAIT. AR CAM FI DOUA VARIANTE: SA RENUNTAM LA SUFLANTELE DE SUS SI ATUNCI TREBUE DECUPAT IN CONSOLA SAU CEA MAI SIMPLA DAR NU STIU DACA SE POATE AR FI SA MUTAM BUTOANELE DE VENTILATIE,CLIMA,DEZABURIZARE IN SPATIUL DE DEASUPRA SCRUMIERERI SI AM AVEA DESTUL LOC PT 2DIN. ASTEPT SUGESTII CONSTRUCTIVE DE LA TOATA LUMEA Exclamation
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR