Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Bogdannel

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Iar eu va stresez Smile Am folosit functia "cautare" dar nu am gasit nimic care sa ma ajute. Pe autostrada Bucuresti - Pitesti, la un anumit moment dat si la o anumita viteza a inceput sa imi clipeasca beculetul cu motorasul galben. Am redus viteza, si ala a ramas aprins in permanenta, si apoi iar cand o accelerez acel led clipeste. In plus, parca nu mai are putere cand o accelerez, si cand stau pe loc sau in acceleratii parca are un anumit tremurat motorul. Stie cineva despre ce ar fi vorba? E destul de urgent avand in vedere ca sunt plecat cu masina si vreau sa stiu despre ce e vorba, sper sa nu fie nimic grav, pt ca nu ar avea de ce totusi, nu.. ? Embarassed
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Ai cautat pe naiba. A fost mai usor sa deschizi topic nou.
Nu e nimic grav, asa ca pune de citeste regulamentul si respecta-l.
In doua saptamani ai adunat 85 mesaje Rolling Eyes Scrie mai putin si citeste mai mult.
  • Bogdannel

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Ar fi fost mult mai usor sa imi dai un raspuns daca puteai sa ma ajuti, nu sa ma critici. Sunt plecat cu masina, am facut o pauza mica si trebuie sa plec iar, din aceasta cauza nu am nici timp sa stau sa caut foarte mult pe forum. Imi pare rau ca am deschis o tema noua, rog un admin sa o stearga. Plec cu masina asa la drum mai departe. Multumesc pt ajutor.
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Oricand cu placere.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR