Ai uitat parola?

• bazare

• Mesaje scrise: 2,442
  • Masina: Astra y17dt din 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 25 Nov 2008

• Garaj Mesaj Privat
vad ca inca nu a postat nimeni schemele pentru pioneer desi sunt pe net de destula vreme.

Zilele urmatoare sper sa fac o telecomanda ptr bancheta spate.
  • raptor350

• Mesaje scrise: 9
  • Masina: Vectra y20dth din 2001
  • Cont inregistrat in: 03 Nov 2010

• Garaj Mesaj Privat
buna. am si eu un opel vectra din 2001 si miam schimbat playerul original cu unul alpine. problema este ca as vrea sa imi mearga iara comenzile de pe volan si telefonul. ma poate ajuta cineva de unde pot sa imi cumpar adaptorul? multumesc
  • sergiu28

• Mesaje scrise: 2
  • Masina: Astra din 2001
  • Cont inregistrat in: 10 Feb 2011

• Garaj Mesaj Privat
salut am si eu un opel astra din 2001 ... si vreau sa schimb playerul...dar nu vreau sa pierd comenziile dupa volan ! ...
Un coleg are un Vectra B din 98 ... si are un Player JVC ... si ii merg comenziile dupa volan...si nu are nici un adaptor la player anume pentru comenzi. Se poate asa ceva ? Sunt playere care merg fara adaptoru ala..sa cunoasca comenziile ?........ vreau niste pareri va rog...care sunt mai indicate ?
  • bazare

• Mesaje scrise: 2,442
  • Masina: Astra y17dt din 2002
  • Cont inregistrat in: 25 Nov 2008

• Garaj Mesaj Privat
citeste despre valorile rezistentelor din comenzile de pe volan. O sa vezi ca nu e greu deloc sa iti adaptezi.
  • cristigrigoras

• Mesaje scrise: 16
  • Masina: Vectra Z18XE din 2001
  • Cont inregistrat in: 14 Aug 2007

• Garaj Mesaj Privat
sergiu28 a scris:salut am si eu un opel astra din 2001 ... si vreau sa schimb playerul...dar nu vreau sa pierd comenziile dupa volan ! ...
Un coleg are un Vectra B din 98 ... si are un Player JVC ... si ii merg comenziile dupa volan...si nu are nici un adaptor la player anume pentru comenzi. Se poate asa ceva ? Sunt playere care merg fara adaptoru ala..sa cunoasca comenziile ?........ vreau niste pareri va rog...care sunt mai indicate ?

@Sergiu28, poate il intrebi pe colegul tau cum se numeste exact Playerul JVC(model).....
  • Andrei9287

• Mesaje scrise: 3
  • Masina: Astra z16xe din 2001
  • Cont inregistrat in: 06 Aug 2015

• Garaj Mesaj Privat
Salut. Dețin un opel astra Din 2001, moto z16xe. Am un player pioneer mvh150ui și vreau sa montez comenzile pe volan. Am schimbat Rezistente le, am făcut mufa jack, dar nu înțeleg unde trebuie legata mufa jack. Mă poate ajuta cineva? Mulțumesc.
  • constantin.ionut.397

• Mesaje scrise: 39
  • Masina: Astra X16XEL din 2000
  • Cont inregistrat in: 22 Mai 2014

• Garaj Mesaj Privat
Salut am si eu o rugaminte la dv referitor la schema de legatura pt comenzile de volan la astra g' am un cd -player SONY-GDX-GT450U daca se poate sa imi aratati si mie .
  • vectra ecotec

• Mesaje scrise: 38
  • Masina: Vectra X18XE din 1998
  • Cont inregistrat in: 27 Oct 2013

• Garaj Mesaj Privat
Este cineva care vinde un adaptor pentru comenzile de volan , vectra b anul 1998 , Pioneer DEH 2800mp . Multumesc
  • ciprinell_bossu

• Mesaje scrise: 9
  • Masina: Astra Z14XE din 2003
  • Cont inregistrat in: 19 Jun 2012

• Garaj Mesaj Privat
salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu un adaptor comenzi volan opel astra g cd player pioneer ? nu gasesc deloc si nici prea am pe unde sa caut

Discutii similare

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata