Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • @dy_best

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ms. masina am luat-o din RO dar este imatriculata pe BG zilele astea fac programare la RAR sa o imatriculez RO ca e mai sigur la noi Smile taxa este de 380 euro
Skip ads

  • mihaliti

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
@dy_best a scris:ms. masina am luat-o din RO dar este imatriculata pe BG zilele astea fac programare la RAR sa o imatriculez RO ca e mai sigur la noi Smile taxa este de 380 euro

clar e mai sigur la noi...Eu zic sa iti faci programarea chiar acum la Rar, ca la nebunia care e...orice zi in plus conteaza. fa ti direct online programarea.
Azi mi-am luat si eu o tigruta din Germania. Te intrebam de km ptr ca a mea are 156000 si eram curioasa cum se comporta...
  • @dy_best

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
pai eu o am de saptamana trecuta sunt multumit de ea merge foare bine are filtru sport din ce mi-a zis fostul proprietar are modificari in cutie pinionul 1-2-5 pentru fuga pe la calculator mai are niste modificari si s-ar duce undeva la 120CP mai am si instalatie NOS da nu a fost folosita si nu prea sunt sigur de ea asa ca o sa ma duc la cineva care se pricepe sa se uite la ea vreau sa-i mai pun o plasma de bord niste faruri angel eyes pe negru si un amplificator de 200W.Pune si tu niste poze cu a ta si cateva detalii,dotari si ce ai mai vrea sa ii pui pe ea si sa o stapamesti sanatos sa ai grije de ea pt ca este o masina superba
  • mihaliti

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ai ceva planuri cu ea. Nu am poze cu a mea ca abia in seara asta a plecat din Germania incoace si vad ca nici linkul de pe autoscout nu merge. ..Nu are nimic modificat pe ea si nici nu vreau sa ii modific.Deocamdata. Nu s-ar potrivi cu serviciul meu sa merg cu o masina tunata .. E din '96, modelul 1,6 16v, rosie. Prietenul meu zice ca motorul merge foarte foarte bine si nu are nici o urma de rugina pe ea.Sa vedem ce consum o scoate...
Skip ads

  • Black Pearl

  • Mesaje scrise: 329
  • Locatie: Arad
  • Masina: Tigra 1999 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mar 2008

  • Mesaj Privat
O Tigra frumoasa de-a noastra Very Happy :

  • @dy_best

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ms de filmulet black pearl Smile Cool

  • chelu adrian

  • Mesaje scrise: 974
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Tocmai mi-am radiat Tigra in Italia si am adus-o pe platforma in Romania! Asa ca pt cei interesati ma gasiti pe adriano872 pe mess! Va salut !
  • @dy_best

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Vreau sa dau jos castofonu original si nu stiu cum.Ma poate ajuta cineva?
  • lexick

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Tigra 1999 1.6 16V x16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
@dy_best a scris:Vreau sa dau jos castofonu original si nu stiu cum.Ma poate ajuta cineva?
Daca nu iti mai trebuie .... ala original si arata bine , eu as fi disponibil . Cu respect! ...daca te raygandesti ..poti sa dai un PM , oricand .
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR