Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Stelian2020

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
la mine nu au ajuns tricourile Sad
Skip ads

  • Stelian2020

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Libra!? iarta-ma ca deranjez, dar observ ca unor colegi le-au venit tricourile deja. daca saptamana viitoare nu ajung la mine pe adresa care ti-am dat-o va trebui sa schimbam cumva adresa pe Bucuresti, deoarece voi schimba domiciliul Sad. putem rezolva?
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@Stelian2020: Le-am dat un mail baietilor cu tricourile si am intrebat de tricoul tau. Inca nu am primit raspuns. Nu am avut timp sa-i sun, dar sper sa nu uit maine sa fac asta. Eu nu vad nicio problema sa schimbi adresa de livrare. Sper totusi ca o sa-ti soseasca tricoul inainte sa te muti.
@Avram Adrian: Am transmis baietilor sa-ti trimita tie tricoul lui Ady.B.
  • Avram Adrian

  • Mesaje scrise: 654
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Ok
Skip ads

  • Stelian2020

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
OKE
  • Stelian2020

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
au ajuns tricourile! multumesc Libra! arata bine. sunt mandru sa fac parte din club! multumesc
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Ma bucur ca au ajuns si ca iti plac. Sa le porti sanatos. Si cu mandrie.
Mai este cineva care nu si-a primit tricourile?
  • Avram Adrian

  • Mesaje scrise: 654
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Ala suplimentar (nerevendicat) nu a ajuns inca la mine.
Skip ads

  • relu1406

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Deschid o noua comanda pentru LIVIU - 3 tricouri
  • Avram Adrian

  • Mesaje scrise: 654
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Libra "nerevendicatul" este ajuns la mine. Multumesc
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Tricoul cu sigla clubopel brodata a ajuns si la mine prin mariusgmg. Multumesc pentru el ..Liviu!
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
As dori si eu 2 tricouri. Unul marimea M si unul marimea L.
Multumesc!
Skip ads

  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Deci, ar fi 5 bucati pana acum. 3 la @relu1406 si 2 la @Marius T.
Sa se mai adune inca 5 bucati si comandam.
  • relu1406

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Imi mentin optiunea pt 3 tricouri
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
OK. Mai adunam 5 doritori zilele astea? Sa putem avea tricourile pana la Opel Fest Moldova.
  • Amilo2727

  • Mesaje scrise: 183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Ok, chiar cautam prin forum asa ceva, si ma bucur ca am si gasit topicul Very Happy
La ce pret este un tricou ? Si daca poate pune cineva poze cu gama de modele/culori.

Multumesc si astept cu nerabdare sa raspunda cineva!

Vin cu o idee : (poate pentru unii este buna pentru altii mai putin buna )

ideea consta in :ce ziceti de un echipament complect ? Tricoul + pantaloni scurti sau 3 sferturi pe alb si pe negru
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@Amilo2727:
Ma bucur ca esti interesat de tricourile ClubOpel.com.
Ai deja 90 de postari pe forum si ma asteptam sa ai atata rabdare sa citesti putin prin ce s-a postat in acest topic. Daca mergi la pagina 34, o sa gasesti pozele lui Avram Adrian.
Acesta este modelul de tricou ClubOpel.com Nu exista alta varianta oficiala.
Daca mergi la pagina 33, o sa gasesti si o postare de-a mea cu cateva detalii de la ultima comanda.
Ultima data, preturile au fost intre 50 si 60 de lei.
Sa speram ca nu o sa ni le ridice pana la urmatoarea comanda.

Ideea de echipament care sa contina si pantaloni, nu o vad implementata.
De ce? Pentru ca nici pentru tricouri nu sunt comenzi foarte des. Deci, cred ca un echipament mai complex ar prinde si mai greu.
In schimb, tu poti sa iti cauti alte elemente de imbracaminte cu care sa iti completezi tricoul. Nu te opreste nimeni.

Pana una-alta, asteptam inca niste doritori de tricouri, sa putem lansa o noua comanda.
  • Amilo2727

  • Mesaje scrise: 183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2016

  • Mesaj Privat
libra spune :
@Amilo2727:
Ma bucur ca esti interesat de tricourile ClubOpel.com.
Ai deja 90 de postari pe forum si ma asteptam sa ai atata rabdare sa citesti putin prin ce s-a postat in acest topic. Daca mergi la pagina 34, o sa gasesti pozele lui Avram Adrian.
Acesta este modelul de tricou ClubOpel.com Nu exista alta varianta oficiala.
Daca mergi la pagina 33, o sa gasesti si o postare de-a mea cu cateva detalii de la ultima comanda.
Ultima data, preturile au fost intre 50 si 60 de lei.
Sa speram ca nu o sa ni le ridice pana la urmatoarea comanda.

Ideea de echipament care sa contina si pantaloni, nu o vad implementata.
De ce? Pentru ca nici pentru tricouri nu sunt comenzi foarte des. Deci, cred ca un echipament mai complex ar prinde si mai greu.
In schimb, tu poti sa iti cauti alte elemente de imbracaminte cu care sa iti completezi tricoul. Nu te opreste nimeni.

Pana una-alta, asteptam inca niste doritori de tricouri, sa putem lansa o noua comanda.


Nu dispun de timpul necesar sa rasfoiesc cele 34 de pagini,insa am vazut tricoul si este foarte dragut.

Referitor la model,credeam ca intre timp s-a mai schimbat ceva,imi place modelul care a ramas.
Ar fi fost frumos ca la modelul de tricou cu negru si acele dungi albe sa aibe si pantaloni scurti pe negru si tricou alb cu dungi negre pantaloni scurti albi si presupun ca un astfel de echipament nu ar fi mai mult de 100 Ron si pot pune pariu ca toti cei de aici vor vrea sa aibe un echipament complect.
Presupun ca la o comanda de peste 10 sau 15 de echipamente pretul ar fi in jurul de 80 Ron per echipament.
Cat de curand am sa vin si la intalnirile care se organizeaza in Bucuresti Smile

Daca Administratorul/SysOp al acestui frumos site ar pune un banner pe prima pagina eu cred ca ar instiinta toata comunitatea cu tricoul clubului si comenzile s-ar face mult mai usor,eu din intamplare am dat peste acest topic si inca o data spun, ma bucur ca l-am si gasit,
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Ma bucura entuziasmul tau. Noi avem experienta a 12 ani de forum si constatam ca teoria e una, iar practica, alta.
Multe chestii frumoase raman din nefericire in stadiul de proiect din diverse motive.
Aici sunt postate ultima oara poze cu tricourile. https://www.clubopel.com/vie...asc&start=660
In ceea ce priveste analiza ta de pret, revin la ce am spus mai sus. Teoria e frumoasa. In practica, totul e ceva mai complicat. Si mai greu.
In privinta "accesibilitatii" topicului cu tricourile, ma limitez sa-ti spun ca topicul respectiv este la locul lui. Cine vrea sa-l gaseasca, trebuie sa-l caute exact acolo.
Nu ii facem publicitate pentru ca nu este afacerea nimanui. Nimeni nu castiga nimic din vanzarea acestor tricouri. Pur si simplu, cand sunt suficienti doritori de tricouri, dam o comanda la producator si rezolvam problema.
In concluzie, capitolul tricouri este o problema studiata, ajustata la realitatile zilei si ale membrilor comunitatii. Ai incredere in noi.
Ma opresc aici pentru ca nu vreau sa par prea negativist.
  • Amilo2727

  • Mesaje scrise: 183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Spuneam asta cu bannerul pentru ca daca se va vedea or sa fie multi care or sa si vrea,pentru ca in ziua de azi de ce sa nu recunoastem este comoditatea prea mare,nu vezi ceva nu stii ca exista,si spun asta pentru ca poate mai sunt utilizatori noi ca mine care habar nu au ca acest club are si tricoul personalizat,eu zic ca este o idee destul de buna pentru informarea comunitatii si nu este vorba de o afacere deoarece aici sunt doar pasionatii marca Opel si poate si altii care il viziteaza din simpla curiozitate.
Repet,poate Administratorul va pune un banner,sunt zeci de bannere gratis de unde poti alege.
Eu asa o gandesc,de cand am pus intrebarea nu am mai vazut alti useri care sa faca un comm ceea ce ma duce la faptul ca nu stiu despre acest topic ca mai este valabil si inca in viata Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR