Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat

LE: Pentru tricouri, click aici Tricouri ClubOpel.com




Stimati coforumisti,

Ptr ca vine vara, si dupa succesul pe care se pare ca l-au avut stikerele ptr masina, ma gandeam ca nu ar fi rau sa ne alegem si cu niste tricouri. Ideea in principiu este una foarte simpla, tricourile din bumbac se pot procura engros de pe la chinezi ... mai ramane sa vedem unde le si imprimam, si cam la ce costuri ajungem cu un asemenea tricou.

Va cer parerea si spun ... ce ziceti de aceasta idee ?

Tricourile pot sa fie in doua culori, alb cu inscrisuri negre, sau negru cu inscrisuri galbene ... sa zicem. Utilitatea acestor tricouri s-ar vedea mai ales la intalnirile clubului, dar eu unul l-as lua si ca suvenir Wink

Astept feeadback de la voi, si de asemenea sa votati in poll, ptr ca sa vedem care este gradul de interes.

Cu respect,
Mircea !

Later edit

Mi-am permis chiar sa creez o tentativa de model virtual ... Embarassed




[edit]mr.opel : am sters poll-ul pentru ca nu isi mai avea rostul. Era 91%(43 voturi) pentru, restul cosiderau ca nu e o idee buna .
Skip ads

  • chihuahua

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
ideea e ok, ajustarile le-as face la dimensiunea siglei. mai mica si intr-o parte cred ca ar fi ok. ar fi super de vazut un Opel Fest cu userii imbracati in tricourile personalizate.
parerea mea.

sanatate maxima!
  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ce am pus eu, era doar o idee, nimic concret, dar se poate realiza si un imprime de genul care spui tu ... nu mai stau acum sa generez un model ... dar o voi face daca se arata interes Smile

Cu respect,
Mircea !
  • edy2172

  • Mesaje scrise: 283
  • Locatie: cugir-alba
  • Masina: Astra 2002 1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
o idee buna, sper ca se v-a realiza (propun negru cu scris galben, un contrast cum nu e altul) parerea mea......
Skip ads

  • soulfly

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
foarte buna ideea , acum sa vedem cine se apuca sa le faca!
merg si eu pe ideea lui chihuahua-sigla mai mica ,despre culori cred ca ar trebui si albe si negre Smile
  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ok ...



Wink

Cu respect,
Mircea !
  • soulfly

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
asa mai merge...(mai pe gustul meu Smile) astept sa faca cineva ,cred ca as comanda unul negru cu inscrisuri galbene ... mai ramane de vazut la cine si la ce pret...Very Happy
  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
idee f buna; inca 2 la mine va rog
Skip ads

  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Deocamdata este doar o idee ... ramane sa vedem de acum ce si cum va iesii de aici, si sa vedem cine se poate implica in ceva de acest fel. Eu unul m-as implica mai mult, insa nu am unde sa le imprim. Poate ca vom gasi pe cineva care poate face asta.
  • Libra

  • Mesaje scrise: 3,998
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Sal-tare oameni buni.
Am postat ceva legat de asta cu ceva vreme in urma.
https://www.clubopel.com/vie...=asc&start=40
N-am mai revenit, intrucat lumea nu parea foarte interesata si in plus, tocmai s-a schimbat sigla forumului.
Vizitati www.kiowe.ro
Baietii astia sunt niste buni prieteni de-ai mei.
Produc tricouri, treninguri, etc....
Calitate foarte buna. Dovada e ca de cand au inceput afacerile, adica de vreo cativa ani buni, eu cumpar tricouri exclusiv de la ei.
Le-am dat sigla cea noua si tema de casa pentru cateva tricouri personalizate. O sa faca pentru mine cateva bucati pe care sa le prezint "pe viu". Dupa aceea vedem varianta/variantele finale si cati doritori vor fi.
Ideea de a personaliza tricouri ieftine chinezesti nu tine.
Eu personal nu as umbla cu limba scoasa (scuzati expresia) sa cumpar o carpa(scuze din nou) care dupa prima spalare sa nu mai fie utilizabila. Prefer ceva de calitate. La urma urmei un tricou nu costa o avere.
Va tin la curent.
Liviu


Ultima modificare facuta de Libra la Mar 29 Jan, 2008 12:08 am
  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Stimate Liviu,

Nu este vorba ca toate tricourile chinezesti ar fi carpe Wink Te rog sa ma crezi, ca desi nu ar parea, chinezi chiar sunt in stare sa faca si produse bune ... defapt ei produc ptr toate buzunarele. Noi am cumparat ptr firma asemenea tricouri din bumbac 98%, de o calitate impecabila si care si acum arata si se tin foarte bine chiar daca a trecut mai bine de un an de cand sunt facute. Eu la asta ma refeream, nu la acele carpe de 5 lei/buc. Si in plus de asta, nu cred sa mai gasesti la noi pe piata si altceva care sa nu fie made in china ! Very Happy Ce difera este doar calitatea, in rest all made in china ...

Dar, daca tu ai alta varianta, nu este nici cea mai mica problema, eu am avansat doar o propunere Embarassed

Din ce am vazut si in topicul cu materiale promotionale, intradevar, interesul este unul destul de scazut ... si sincer, dupa aventurile procurarii unui banal sticker, cred ca de aici incolo este greu sa se faca ceva, si motive sunt multe si discutabile. Eu unul ma bucur ca ai luat initiativa, si te rog sa ma tii la curent cu ce ai reusit pana acum sa faci. O sa vorbim mai multe in weekend cand ajung si eu in Oradea.

Cu respect,
Mircea !
  • soulfly

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
sunt bune ambele variante ,parerea mea...doar pretul e problema (deh ,traim in romania...) ca daca le faci de firma si ceri 2 milioane pe ele,s-ar putea sa ramai cu ele...(no offence)
Skip ads

  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,275
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
am facut si eu cateva imagini ca sa va puteti face o idee.

simple, cu logo in piept Smile



sau se pot face fata verso, dar asta inseamna ca vor costa mai mult.



Daca pana la urma faceti tricouri, atunci cei care doresc trebuie sa plateasca in avans toata suma pana se strang un numar de N tricouri comandate, pentru a le face la gramada. In felul acesta ies si mai ieftine si e mai putina bataie de cap .
  • ice01astra

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1995 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Primul model, cel negru, imi place cel mai tare !

Mr.Opel a scris:Daca pana la urma faceti tricouri, atunci cei care doresc trebuie sa plateasca in avans toata suma pana se strang un numar de N tricouri comandate, pentru a le face la gramada. In felul acesta ies si mai ieftine si e mai putina bataie de cap .


Corect ! In acest mod, cei care se anunta amatori, nu mai au motiv sa se razgandeasca dupa aceea.

Multumesc ptr suport !
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Ca sa va oftic , in momentul in care scriu acest post sunt imbracat cu tricoul meu preferat cumparat asta vara din Swiss. este alb cu verde si scrie OPEL SPORTS WEAR Mr. Green
Cand am fost la GP in service asta vara , m-ia zis un maistru " ia uite domle' ai tricou cu Opel " . Si i-am raspuns ca asa vine la bertone , in trusa . Un tricou Cool
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
O idee foarte buna, tricourile prezentare de Mr. Opel sunt frumoase, ramane de vazut ce si cum facem ca sa intram in posesia lor Wink.
  • maramu

  • Mesaje scrise: 304
  • Locatie: Targu Mures
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Ca sa nu ne pierdem in multime eu propun

Oricare ar fi modelul final cred ca ar merita investitia chiar daca ar fi doar pentru intalnirile clubului.
Mr.Opel scuze pentru furtul matritei Laughing
Bafta si numai bine tuturor!
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,275
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Smile no problem . si eu le-am "furat" de pe google .
  • chihuahua

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Ca sa va oftic , in momentul in care scriu acest post sunt imbracat cu tricoul meu preferat cumparat asta vara din Swiss. este alb cu verde si scrie OPEL SPORTS WEAR ...


continua te rog cu oftica si pune o imagine cu tricoul. nu vrem sa-l copiem, dar sa vada si ochii nostri...
modelul propus de Mr.Opel e cel preferat de mine, imprimat si pe spate. cred ca atat cat mai stau prin SM poate ma apuc si eu cum spunea cineva mai sus, sa-mi fac 2 buc. voi posta daca am reusit ceva,inclusiv detalii.

...sanatate maxima!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR