Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
In curand cineva va lua locul de pe piata, al vechilor dealeri, stiti cine este ? Va spun eu : Radacini Motors, bd Timisoara nr.18. E situat langa Plaza Romania si ESTE SINGURUL cu masini PE STOC. Va asteptam !

Pt informatii va stau la dispozoitie la telefon 413.81.82 .
Savian C. - sales representative
PS.Din pacate nu am voie sa va spun ca suntem "cei mai buni" ,dar timpul o va dovedi Exclamation

savian.cojocea@rax.ro



Ultima modificare facuta de SAVARIN la Mar 20 Oct, 2009 4:57 pm, modificat de 5 ori in total
Skip ads

  • leo

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2005

  • Mesaj Privat
cum adica va lua locul ?
ia cumparat? sau ii va depasi ca volum de vanzari ?
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Very Happy
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
offtopic : masina din garajul tau am vazut-o cam acum 6 luni de vanzare pe net. ai cumparat-o tu, sau o vinzi?
Skip ads

  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
nu . ASA VREAU sa arate masina mea.e la fel ..mai putin tuningul.Rotile sunt de vanzare...Uite o sa pun si masina mea, ca sa vezi ....cum e ..
  • maddan

  • Mesaje scrise: 320
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2005

  • Mesaj Privat
site de internet n-aveti?
"ca co"ncurenta are.... Razz

Si cu ce le luati fata? Discounturi, eh? Smile
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
hm...discounturi ........SUNT CAMPANII si OFERTE ... ca peste tot...NU AI AUZIT DE " time is money" - AVEM masini PE STOC !

Discountul poate fi si in bani dar cred ca TIMPUL , este cel mai BUN discount !
Va astept la showroom pentru a lamuri eventualele nelamuriri !!!

PS>Nu va asteptati sa avem pe stoc toate "avioanele" , pt clienti speciali facem oferte si comenzi speciale !


Ultima modificare facuta de SAVARIN la Sam 28 Jan, 2006 1:41 am, modificat de 3 ori in total
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
avem site www.radacinimotors.ro


Ultima modificare facuta de SAVARIN la Lun 12 Dec, 2005 6:11 pm, modificat de 3 ori in total
Skip ads

  • VIPER

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Astept cu mare curiozitate sa vad masinile alea multe pe stoc. Din cate stiu (si stiu), politica GM/Opel nu e asa. Plus ca oricum nu puteti avea pe stoc masini pentru toate gusturile...
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
...e adevarat ca nu avem masini pt toate gusturile[ imposibil, din pacate], dar un client obisnuit are ce alege din 100 de masini de pe stoc...


Ultima modificare facuta de SAVARIN la Lun 12 Dec, 2005 6:12 pm
  • VIPER

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Aha, sigur, si marmota ce facea??? Ia cititi aici: http://www.daewooclub.ro/fo...mp;p=102011&# (mesajul lui matadi49) si explicati-mi cum e cu masinile alea multe pe care le aveti pe stoc.....
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
cum spuneam depinde de "optiunea" fiecaruia.Sunt modele care se dau inca de la poarta fabricii si masini care...ajung in tara...fara client.Fiecare cu norocul lui !
Skip ads

  • clawoodiu

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Si la capitolul Service cum sta Radacini? Ma refer la cel pentru Opel, evident Smile Cu Di Bas si Erebus m-am lamurit Sad
  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
savian a scris: In curand cineva va lua locul de pe piata, al vechilor dealeri, stiti cine este ? Va spun eu : Radacini Motors, bd Timisoara nr.18. E situat langa Plaza Romania si ESTE SINGURUL cu masini PE STOC. Va asteptam !

Pt informatii va stau la dispozoitie la telefon 413.81.82 .
Savian C. - sales representative
PS.Din pacate nu am voie sa va spun ca suntem "cei mai buni" ,dar timpul o va dovedi Exclamation

savian@rax.ro


Chiar, exista si service sau e doar dealer - vanzari auto?
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Va invit sa va convingeti singuri !
  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
savian a scris:Va invit sa va convingeti singuri !


Buna asta... pai sa vin pana acolo sa vad daca e Service sau nu? Tare de tot... Smile) E greu sa spui DA sau NU?
  • SAVARIN

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2005

  • Mesaj Privat
iar mai jos scrie: "Va invit sa va convingeti singuri" -adica de calitatea lucrarilor si a pregatirii mecanicilor ! Very Happy
  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
savian a scris:iar mai jos scrie: "Va invit sa va convingeti singuri" -adica de calitatea lucrarilor si a pregatirii mecanicilor ! Very Happy


Mda, nici acum nu a fost un raspuns concret, dar daca se vorbeste de pregatirea mecanicilor subinteleg ca e si service, ca nu cred ca e nevoie de mecanic sa vinzi o masina... pentru asta e nevoie doar de guralivi Wink
  • Johnny Bravo

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 1.7 DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Am fost eu la showroom si au discounturi si masini pe stoc din parti. La Erebus mi s-a oferit un discunt de flota (am mai luat de la ei o masina) de 8% (discount oferit de fapt de Opel, trebuie sa si completezi un formular cu care dealer-ul justifica reducerea oferita) + un discount suplimentar oferit de Erebus. La Radacini au cascat ochii cand am solicitat discount. Au zis ca Astra Clasic este deja foarte ieftina si nu se ofera nimic. Cat priveste stocurile, eu vreau o Astra Clasic 1,6 Twinport cu AC automat, scut, geamuri si oglinzi electrice si pachetul beauty., In afara de automatul ala la AC, nu e nimic senzational. Au zis ca nu au asa ceva pe stoc si ca daca fac comanda acum, abia prin martie, in cel mai bun caz, primesc masina.
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Sorry ca scriu cu intarziere, dar nu am vazut topic-ul pana acum.

BAI NENEEEEEE!!!!! sa-mi fie cu iertare dar AM O BOALA REA DE TOT PE ASTIA DE LA RADACINI!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Numai cand aud numele mi-e scarba deja. Imi vine sa-i fac ca la usa cortului dar nu-mi permit aici. Oricum in gandul meu si in anturajul meu i-am balacarit cat m-a tinut gura.
O sa ziceti ca-s dilimache Shocked dar, CREDETI-MA,ca stiu ce zic!
4 anishori si jumatate am condus numai tico-uri si matiz-uri cumparate de la ei de firma la care am lucrat, si am facut cu ele peste 250.000 km.Sa mai pun la socoteala masina sotiei??,un matiz luat acum 3 ani in leasing de la ei. Calculati si voi la cate revizii a trebuit sa ma duc la ei, cati nervi mi-au mancat,si cata spaga le-am dat.Ca daca nu le dadeam abia se miscau si te tratau cu curul. Stateam la niste cozi de ma durea capul,iar programarile se faceau de ochii lumii. Spaga era suprema.Cand ma duceam la programare,spuneau ca "mai asteptati un pic ca mai e o masina, doua..." si asteptam de-mi veneau spumele.
Pentru mine ziua aia era pierduta si asta insemna BANI pt mine.
Oameni profesionisti????? De unde?? poate au angajat acum in ultimul an( de cand n-am mai fost eu pe'acolo)
Nu are rost sa mai insir cate tampenii mi-au facut la masini. Dar daca e cineva curios o sa detaliez.
Printre ultimele, si astea la masina sotiei(matiz cumparat tot de la ei); au strans surubul de la baia de ulei de mai avea putin si intra si capul surubului pe filet Mad Masina a iesit din garantia lor si nu am mai lasat-o sa se duca la ei. Am vrut sa-i schim eu uleiul ,am stricat si capul hexagonal al surubului si cheia.Sa mai spun ca i-au rupt si capacul de la rezervorul de apa pt parbriz??ca au vrut s-o pacaleasca...cica are amortizoarele stricate si ca tre schimbate, ca au lasat-o sa plece din service cu bucsaraia varza(test facut de mine) fara macar sa-i spuna ceva??"las' ca-i femeie si o facem noi!"...si-ar mai fi destule...dar...n-are rost.
Va spun cinstit, chiar de-ar fi sa ramana ultimul service de pe pamantul asta, fac cursuri speciale de mecanica sa-mi repar singur masina, decat sa ma duc la ei.
Cunosc o gramada de oameni care pot confirma spusele mele,dar voi sunteti liberi sa decideti ce si cum pentru voi.
Si ar mai fi:
http://forum.softpedia.com/...p?showtopic=68023
iar cu search pe google o sa gasititi destule pareri "bune" de radacini.
Acum stau si ma gandesc, oare cei de la GM stiu de toate astea Question de le-au dat distributie pe mana Question Sau poate exigentele au crescut si au concediat pramatiile de acolo. As vrea,(sincer mai mult privind pasiunea mea pentru Opel) sa n-o pateasca si Opel-istii si treburile sa se fi schimbat, dar nu prea cred,perioada e prea scurta.
Multa bafta si nervi de otel cu Radacini ,va doresc.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR