Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  • DDumitrescu

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Va salut, pana la urma ce lungime are acest racord flexibil?eu am masurat cam 24 cm dar la vanzare marca bosal are 23 cm sau 26.Voi ce dimensiune ati cumparat?Multumesc.
  • Ionita77

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2014

  • Mesaj Privat
cand ajunge la 1000 ture vibratiile se simt la volan si tinand mana pe schimbator si se vede si cu ochilu liber daca te uiti la volan (asta pe loc accelerand)dar in mers mai ales in treapta 1 si 2 intre 2000 si 3000 ture vibratiile se accentueaza de imi baraie si bordul,este foarte deranjant.Tin sa mentionez ca la relanti oricat de tare as accelera nu-mi vibreaza nimic.Multumesc pentru raspunsuri pana acum si mai astept si alte pareri.Galeria de admisie nu are nici-o fisura.
  • Chitu Razvan

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Salutare corsari! In urma unui drum pe transfãgãrãșan racordul flexibil a cedat( era jupuit cam rãu).Acum vin cu întrebarea: Bosal 800-335 a pus cineva pe mașinã? Daca da cum se comporta? Daca da a fost sudat sau pus cu colier de lagatura? Cei de la service au spus ca o sa taie țeavã pana-n toba mica si vor conecta cere doua piese cu un colier de legãturã(ca o țeavã tãiatã pe jumate cu șuruburi de strângere si niște garnituri la interior așa arata).Este bine si așa sau trebuie neapãrat sudat? Mulțumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR