Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Multumesc pentru promptitudine, am vazut tot pe acest topic adresa site-ului si produsul dar am apucat sa lansez intrebarea. O sa-i sun maine sa-l comand si eu. Cam in cat timp de la comanda ai primit produsul? Am vazut ca trebuie sa comanzi de minim 80 RON ; si nu stiu ce sa le mai cer ; ai mai folosit si alte produse de la ei?.Multumesc inca odata!
Skip ads

  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Am cumparat si eu o conserva japoneza de la Metro si e super. Deja are ceva timp decand e deschisa si miroase super. Ca suport eu am locasul de la pahare unde sta super.Ca pret miros si durata e OK. 140.000 lei
Cele lichide sa intamplat sa curga, tin putin si ataca plasticul bordului.
  • steffann

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1991 20 xe sfi
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2006

  • Mesaj Privat
wunderbaum si porcariile alea de le LUKOil care costa vreo 4ron se inteapa si iti torni tu cat ai nevoie, modelul e cunoscut dar doar la Luk miros bine si persista....parerea mea

octav_bz a scris:Pentru ca prin cautare nu am gasit nimic despre subiectul asta,cred ca ar fi interesant de aflat cam ce odorizante predomina in Opelurile noastre.De exemplu acum am un Ambipur,de care insa nu am fost multumit.As vrea sa trec la altceva,insa sincer nu stiu la ce.Astept parerile voastre prieteni.

  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Va recomand cel mai tare odorizant natural, cu aroma foarte intensa si care nu distruge plasticul !!! Satisfactie garantata !!! Very Happy Very Happy Very Happy Wink


Skip ads

  • Cypfer_ext

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2005

  • Mesaj Privat
[color=darkblue][/color] Very Happy \
Eu in sticlutza de ambipur(foarte buna de altfel) mi-am pus ulei volatil de scortisoara(de cumparat nu prea se gaseste)si sunt super multumit de el.Tine destul de mult si pot pune in el si orice combinatie vreau eu.
  • bigdopeee

  • Mesaje scrise: 225
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Am folosit si eu conserva , am gasit la Carrefour cu 13 RON. Eu am avut de portocale..insa m-am plictisit de ea....deja o aveam de 3 luni si nu se terminase iar mirosul era super. Acum am cumparat un bradut wunderbaum din ala...si dupa cateva zile s-a dus
  • Deltaztek

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2007

  • Mesaj Privat
salut am trecut si eu prin toate fazele de odorizante pana la urma ama dat din greseala peste ce a amintit un coleg mai sus, adica fructe parfumate care sunt destul de rezistente in timp, la 2 lei bucata.

am mai incercat de asemenea un saculetz plin cu bilute mici si parfumate pe care il tineam in spatiul de langa frana de mana, sau in caz de nevoie de miros mai puternic se ia saculetul si se aseaza pe ventilatia de langa parbriz.
Garantat un miros puternic si durabil, cand te urci dimineata in masina e un super miros.

Eu unul sunt multumit.

fara rreclama doar ca eu sunt multumit de chestia asta cu saculetul, care m-a costat 6 lei parca din bam boo din carrefour orhideea.

o alta minune, un braduletz de la omv tinut pe consola langa display, s-a lasat lichidul ala cu care e imbibata, si apoi dupa ce a batut putin soarele in acel loc, s-a umflat si s-a cojit putin. Exista unleac pentru asa ceva, altul in afara de inlocuit consola?

  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Intrebare: unde naiba asez la vectra b conserva Smile (exclus in cotiera si in torpedou)


multumesc Smile
Skip ads

  • SorinXP

  • Mesaje scrise: 595
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2007

  • Mesaj Privat
O legi cu elastic de bani de oglinda.
  • pony_burn

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
DJ34KLA a scris:Intrebare: unde naiba asez la vectra b conserva Smile (exclus in cotiera si in torpedou)
multumesc Smile


eu o tineam in buzunarul de la scaun
intra exact cat sa stea cu gura in afara buzunarului si sa emane miros si nici nu deranjeaza pe cineva care sa stea pe bancheta din spate

PS: sorin, vorbeam de vectra ma, la corsa trebuie sa scoti bancheta din spate ca sa incapa o conserva dinaia in interior Smile
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
buna ideea, multam
  • deleted-5277

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Foarte tare topicul, am primit linkul si e tare amuzant, deci:

toti bradutii, toate parfumurile si toate mirositoarele de 2 lei sunt din produse petroliere care la randul lor sunt foarte puternic cancerigene. Voi mirositi ce vreti la litru, eu prefer sa mananc fructele in masina si sa arunc cojile pe jos Smile)
Skip ads

  • Agilul

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 J A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Se ia o rezerva de AmbiPur si cand se schimba filtrul de polen se varsa rezerva peste filtru pe toata suprafata se imbiba repede si se monteaza la loc Very Happy
  • hot
  • ***
  • 835 mesaje
  • din 29 Jul 2007
  • Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Botosani
  • hot

  • Mesaje scrise: 835
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Dr.Marcus este la ora actuala cel mai tare odorizant ca intensitate(mai ales ca a aparut varianta cu ventilator)
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
DJ34KLA a scris:Intrebare: unde naiba asez la vectra b conserva Smile (exclus in cotiera si in torpedou)


multumesc Smile

Sunt unele care au un sistem de lipire pe o portiune de bord deci.....mult noroc...sper sa se ia lipiciul dupa ce nu il mai folosesti Razz
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
ambipur , cel mai bum , aroma explorer .
  • Ady_cretzu

  • Mesaje scrise: 234
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
conserva de portocale cumparata din carrefour pusa sub unul din saune, in spate... trebuie doar sa dai putin drumul la ventilatie pe jos si gata! in masina miroase a portocale de-ti lasa gura apa! Very Happy PS:conserva (modelul acesta) dureaza! La mine dureaza de peste o luna...
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Conservele alea sunt bune dar iarna mie nu mi se pare ca miros Sad
  • buruta vectra

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 18i 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2008

  • Mesaj Privat
prima regula este sa nu fumezi in masina sa o aerisesti cand poti sa stergi absolut tot ce merge sters cu apa si ms proper albastru atunci o sa sesizati un miros placut nu foarte tare care se mentine mai mult decat un odorizant care astupa mirosurile iar pt cei ce vor un miros puternic de parfum exista ari wick fres matic acela care se programeaza la 9 16 36 min pe care il poti pune fie sub scaunul din dreapta fie in porbagaj in functie de taria mirosului pe care o doriti pt cei interesati va ofer mai multe detali probate de mine
  • dancraciun

  • Mesaje scrise: 274
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2006

  • Mesaj Privat
de obicei folosesc wunderbaum si cateodata cand ma satur cumpar 2 bucati de glade gel parfumat cu miros de levantica.

Mai nou citeam pe alte forumuri ca oamenii folosesc odorizante cws - cu miros de fructe exotice. din pacate acestea se pot cumpara doar pe persoana juridica si trebuie facut contract cu ei.

este cineva printre noi care deja foloseste asa ceva?

http://images.okazii.ro/auc...537-1-500_500.jpg

eu as fi tare curios sa incerc dar nu am de unde sa cumpar iar comerciantii de pe okazii practica niste preturi prea mari.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR