Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video
  • MIMul

  • Mesaje scrise: 536
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Mie mi-a placut cand a vrut sa il depaseasca a doua oara pe ala cu M3-ul Laughing .Cand a calcat-o ala... Laughing
Skip ads

  • stefan_10

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2001 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Mie nu mi-a placut nimic! Nu este de glumit cu asa ceva!
Numai un cretin poate face asa ceva!
  • bx3m

  • Mesaje scrise: 870
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Ma face sa ma gandesc din ce in ce mai serios la viata de pieton Crying or Very sad
  • stocariu

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Meltenii Smile dupa ce i-a facut ala muci cu o masina nepreparata s-au mai si filmat si mai prosti s-au pus pe net.
Skip ads

  • blandeat

  • Mesaje scrise: 508
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2008 y13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Mai devreme sau mai tarziu "Te vezi la Pro TV!"
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Figuri de tarani...inconstienti
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat











  • blandeat

  • Mesaje scrise: 508
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2008 y13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Ce dobitoci mai ales romanii. (aia din filme)
Skip ads

  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Merge destul de tare ala cu BMW-ul dar in primul filmulet era sa si-o ia in iarba la 0:55
Oricum are dreptate cu idiotii care pun frana in fata ta ca sa arate ca vii tare sau cu idiotii care cand se dau pe prima banda , au piciorul pe frana ....de ce n-or merge constant , nu stiu
  • Micu 87

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1999 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2009

  • Mesaj Privat
bai vere multi cretini pe lumea asta... Exclamation Exclamation Exclamation
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
astia merita trecuti la "Ce soferi ar trebui "spanzurati"?"...

de groaza toti !
  • YuriRO

  • Mesaje scrise: 424
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2008

  • Mesaj Privat
h0rm0n, hai...ca ala cu BMW-ul mi-a placut la o chestie: a semnalizat fiecare miscare, schimbare de banda, depasire! Pt asta ii iau o bila neagra inapoi. Prin Romanica noastra nu se semnalizeaza nici cand se merge normal...
Skip ads

  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
I-as omora cu mana mea pe astia care pun in pericol viata altora. De unde stie el cum se baga el de pe banda 1 pe banda 3 cum reactioneaza ala din fata sau de pe banda 3? La ce viteza are, si cum se plimba de pe o banda pe alta, ceilalti nici nu-l vad in oglinda si oricand cineva poate face un gest, o miscare sa moara nevinovat. Soferii lu peste !
  • GL99VRC!

  • Mesaje scrise: 616
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Majoritatea protagonistilor din clip-uri am vazut ca sunt tineri.Total inconstienti.Viata este una singura si nu cred ca trebuie sa ne batem joc de ea.Neatentia,hazardul si mai ales anturajul in care te afli,pune punct unei vieti pe care ai posibilitatea sa o prelungesti cit poti ,sa o faci frumoasa si plina de bucurii.Este pacat ca alaturi de noi se afla astfel de conducatori auto.Am carnet din "78 si ma gindesc cu groaza la viitorul soselelor.Bine ca sau mai taiat copacii de pe marginea drumurilor ,caci o vorba spune"ca fiecare sofer are copacul lui"Nu doresc nimanui,dar mai ginditi-va fratilor la viata voastra ,dar si la acelor de alaturi .Tabla se repara ,dar viata...nu cred. Nu! Oare? Sad
  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
GL99VRC! a scris:Bine ca sau mai taiat copacii de pe marginea drumurilor ,caci o vorba spune"ca fiecare sofer are copacul lui"

Nu-i bine deloc Nea' Nelu ca s-au taiat copacii. Nu copacii omoara, prostia si smecheria omoara. Iarna cand e zapada pe jos de numai vezi drumul, te ghidai dupa copaci, cand este ceata de nu vezi la un metru drumu,la fel te ghidai dupa copaci.Acum dupa ce te mai ghidezi? La astia inconstientii nu le doresc decat moarte usoara dar sa-i lase pe cei nevinovati in pace
  • stocariu

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Cand iti iei permisul la 18 ani nu ai si mintea necesara responsabilitatii pe care o ai pe drum, daca mai adaugi si o masina puternica iese un pericol foarte mare. Recunosc ca si eu greseam la varsta aia si numai norocul si experienta capatata in timp (deoarece conduceam foarte mult) m-au facut sa trec de 30 de ani. Ii rog pe cei care ii apreciaza pe idiotii din clipurile de mai sus sa citaesca bine aceste randuri pentru ca mai bine sa inveti din greselile altora decat sa nu mai apuci sa le scrii. Cu parere de rau scriu acestea, pentru ca nu imi dadaeam seama atunci. Cel mai grav este faptul ca se pune in pericol viata celorlalti participanti la trafic care nu au nici o vina. MOR OAMENI nevinovati! Exclamation
  • mihalceanu_marian

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Vrancea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2008

  • Mesaj Privat
nu vreau sa blestem dar Mi-as dori ca toti protagonistii din clipurile respective precum si cei care ii admira sa se stranga cu toate neamurile lor pe un stadion si sa isi dea foc in masini , sincer asta imi dorec si sper ca nu exista vreun moderator care ii admira si astfel sa fiu un PIC suspendat pt mesaj, dar poate asa nu vor mai muri OAMENI NEVINOVATI
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Si ca sa nu fii un pic suspendat trebuie sa te declari impresionat de prostia celor ce jongleaza cu viata lor si a celor din jurul lor?In drum spre IASI acum 4 ani tot asa un teribilist se tinea scai de mine ,dupa o curba am incetinit mult din cauza unuia care se cacaia sa treaca o balta si ...poc din spate racer-ul mi-a scurtat cu un portbagaj masina,m-am dus frumos la el si i-am dat 10 min. capace pana m-am plictisit asta pentru ca de la BARLAD pana aproape de HUSI omu' mi-a stat in spate si l-am atentionat de n ori cu avariile sa mareasca distanta.La politie cand am ajuns sa declaram accidentul a intrebat 'si cu bataia cum ramane? la care politistul o namila de vreo 2 m si 150 kg zice 'la cum arata masina lui zi mersi ca n-am fost eu la volan.Nu toti sunt fani ai acestui mod de comportament pe sosele ...inclusiv politistii si sa stiti ca 112 rezolva si asemenea sesizari in trafic cu conditia sa opriti daca sunteti solicitati pentru a semna ca martor lucru verificat personal.
  • allyn05vectra

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
da parca nu era m , in fine fain bmw-ul ia fortat putin pe co.....
  • kriu

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Omega 2003 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2007

  • Mesaj Privat
..... si dupaia plang parintii dupa ei...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR