Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Nu am codul de la radio cd, momentam functioneaza pana se va schimba bateria. Cred ca se poate afla codul dar ce date ar fi necesare si cine poate sa ma ajute?Este vorba de CDR 500.
  • Atx2005

  • Mesaje scrise: 79
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Daca este Delco electronics ai raspusul la intrebarea ta aici https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=3964.
Daca este VDO CDR500 uita-te aici https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=4077 si poate te ajuta iso
  • zafira 2.0 automatic

  • Mesaje scrise: 1,031
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2005

  • Mesaj Privat
multumesc il caut pe iso
  • flo1781

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Salaj
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Salutare. Va rog, daca se poate, sa ma ajute cineva cu un cod pentru radio cd-ul meu de pe corsa. Este un Philips CCR 2006 . Nu am desfacut casul sa vad seriile. Am totusi seria de sasiu ( daca e de ajutor) w0L0XCF6846067217. Serie motor 0140012. Este un corsa C 1.3 cdti din 2004.
Va multumesc.
  • Herman Sabin

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Buna fani opel am si eu o problema si sper sa ma puteti ajuta......mi-am luat un Opel Astra g Super frumos din Belgia....problema e ca am schimbat bateria si alte consumabile pe ea si nu mai merge radioul......e pe safe ...stiu cum sa-l introduc dar din pacate nu am ce introduce pentru ca nu am codul radioului nicaieri scris.. stie careva cum il pot afla fara sa ma duc la opel.......am auzit ca este un code generator pentru radiourile astea de la opel .....ma puteti ajuta?
codul de pe spatele tastelor numerice detasabile este: GM 13 10/ 918, >PA6 - GF15<
MULTUMESC ANTICIPAT
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR