Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • cristian

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2005

  • Mesaj Privat
va salut, sunt un nou proprietar de opel vectra Idea din 92 cu motor de 1.8 pe benzina, as vrea daca puteti sa imi spuneti parerile voastre vizavi de tipul asta de masina....care sunt bubele lor...partile bune etc.....si unde as putea sa gasesc o documentatie pentru ea Question
Skip ads

  • overtaxer

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Bine ai venit printre noi! Razz Incearca sa iei de pe net Autodata 2004 gasesti acolo cam tot ce trebuie sa stii despre masina ta.Incearca sa iei cu torenti sau direct de pe Emule programul asta. Autodata 2005 nu stiu daca are crack inca, oricum pe tine nu te avanteajeaza versiunea noua pt ca ai masina din 92. "Vant din pupa" la download Laughing
  • GKoo

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Felicitari. Ai facut o alegere buna zic eu. Spune-mi si cat ai dat pe ea ca sa vedem, eventual ce dotari are etc.

Eu unu am din vara tot un opel tot vectra tot 92 tot 1,8 si in mare am fost multumit ... si sunt.

Belele: de cand l-am luat stiam ca are amortizoarele naspa si fata si spate. In rest am schimbat la el ulei pivoti si urmeaza in primavara sa ii fac amortizoarele si arcurile. Cea mai neplacuta treaba a fost ca mi s-a stricat pompa de servodirectie care m-a dus ( prin pile si etc ) 2 jumate. Altfel una noua e 5. In rest nu am probleme cu ea .. ma dispera uneori ca tremura la relantii dar din cate am inteles asta e o problema generala. Oricum o sa fac o vizita la service dupa revelion sa vedem ce si cum.

In rest s-o stapanesti sanatos si poate ne vedem la o intalnire.
  • cristian

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2005

  • Mesaj Privat
multumesc Exclamation am dat 3500 de euro si are trapa electrica,oglinzi electrice,instalatie gaz,mp3 player kenwood,inchidere, alarma.....cam atat Arrow ...
Skip ads

  • cristian

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2005

  • Mesaj Privat
aaaaa....are parbrizul crapat....si as vrea sa ii cumpar unul daca are cineva de vanzare.....astept oferte
  • GKoo

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Ai dat bine pe masina daca are toate dotarile pe care le-ai enumerat tu.

Despre parbriz nustiu ce sa zic ... unul nou cred ca e o carutza de bani. Daca vrei sa iei unu SH sa fii atent la zgarieturi pentru ca ziua nu iti dai seama dar daca mergi noaptea la drum intins ( si si in oras ) iti disperseaza lumina si te sparge la ochi. asa e al meu. are niste zgarieturi fff mici dar multe ( nustiu de unde ) si daca merg la drum lung e jale.

Aa si inca o chestie vezi daca gasesti unu sa fie colorat ( heliomat ).
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR