Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Astept service-uri unde pot face o directie la masina, chiar si service-uri unde sa nu calc....multumesc all anticipat!
Skip ads

  • ChaOs

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2009

  • Mesaj Privat
andy_beb a scris:Astept service-uri unde pot face o directie la masina, chiar si service-uri unde sa nu calc....multumesc all anticipat!


Salut ! Strada Despot Vodã, nr. 46-48 Sector: 2 Telefon: 212.44.62; 610.57.68; 0722.366.499 Mai exact la Lizeanu.Eu am facut directia acum 2 ani si nu am avut nimic de reprosat.
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
ms mult. lucrezi cumva acolo, de ai atatea date? ms inca odata!
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Exact langa liceul de la piata Galati am gasit 1 mai ieftin cu 30 ron decat in alte parti.Si au lucrat si bine baietii.E si patronu tot timpul acolo.
Skip ads

  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
ms mult de tot! ai idee mai exact pe unde-i, sau cum se numeste?
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
E pe b-dul Dacia,pana in piata Gemeni langa liceu.Cum vii de pe Mosilor de ex e pe dreapta la primul semafor.Mai e acolo langa si o vulcanizare.Pret 70 de ron.Atat era acum 2 luni,nu cred ca s-a modificat pretul.
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:E pe b-dul Dacia,pana in piata Gemeni langa liceu.Cum vii de pe Mosilor de ex e pe dreapta la primul semafor.Mai e acolo langa si o vulcanizare.Pret 70 de ron.Atat era acum 2 luni,nu cred ca s-a modificat pretul.


ms mult! o sa incerc maine dim!
  • ChaOs

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2009

  • Mesaj Privat
eu nu lucrez acolo dar mereu cand am avut ceva de facut am fost acolo ca a fost de directie sau schimbat articulatie sau de pus pe tester am fost acolo.iar toate datele le-am luat dupa net stiam cum se numeste firma arpopo e ok si service-ul de la piata galati.
Skip ads

  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
ChaOs a scris:eu nu lucrez acolo dar mereu cand am avut ceva de facut am fost acolo ca a fost de directie sau schimbat articulatie sau de pus pe tester am fost acolo.iar toate datele le-am luat dupa net stiam cum se numeste firma


ms mult, o sa dau un tel sa vad care sunt preturile si treburile si pe acolo!
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
e cam aiurea ala langa liceu si am renuntat, m-am dus pe Despot Voda cam prea scump sper sa fie bine, ca asa pe drumuri curbate si viteza mica nu-mi dau seama cat e de buna directia. despre tester, au tester de cacat, pt masinile mai noi e la vrajeala testerul lor! testerul 70 si directia pt jante de 17, 170 ron geometria! scump jepcarii!
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
La AutoSoft fac o treaba excelenta..am fost multumit
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
dumitru florin a scris:La AutoSoft fac o treaba excelenta..am fost multumit


ms mult! am rezolvat-o cu directia [pe Despot Voda( dar mi s-a parut cam scump 170), si cu testerul am mers la MaiAndrei de pe forum, care m-a lamurit f bine,ceea ce recomand si altora care au nevoie de un tester!
Skip ads

  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Mai andrei chiar stie ceea ce face? nu esti singurul care o spune....
  • ChaOs

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2009

  • Mesaj Privat
andy_beb a scris:
dumitru florin a scris:La AutoSoft fac o treaba excelenta..am fost multumit


ms mult! am rezolvat-o cu directia [pe Despot Voda( dar mi s-a parut cam scump 170), si cu testerul am mers la MaiAndrei de pe forum, care m-a lamurit f bine,ceea ce recomand si altora care au nevoie de un tester!




nu stiu ce sa zic intradevar cam scumpulet 170 ron ...Chiar sa fie cauza ca aveai jenti pe 17? Shocked eu am dat 90 ron acu nu mai stiu cat timp 2 ani? si de atunci nu am avut problema abea acum tre sa ma duc si eu sa o refac ca imi scartie la viraje stranse.despre testere cunosc pe cineva in pantelimon-cartieru 23 august mai exact pe langa cora pantelimon cu 50 ron. a fost fratimiu cu un 525 d si atat i-a luat!
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
andy_beb a scris:e cam aiurea ala langa liceu si am renuntat, m-am dus pe Despot Voda cam prea scump sper sa fie bine, ca asa pe drumuri curbate si viteza mica nu-mi dau seama cat e de buna directia. despre tester, au tester de cacat, pt masinile mai noi e la vrajeala testerul lor! testerul 70 si directia pt jante de 17, 170 ron geometria! scump jepcarii!


E cam aiurea ala de langa liceu pt ca nu au termopane si un garaj mare cu multi angajati care sa se fataie p-acolo imbracati in salopete cu logoul firmei.Dar asta se reflecta in pret,nu?70 de ron eu zic ca e un pret rezonabil.Si asta la jenti de 16".Iar sculele sunt ok.Mie mi-a placut ca era patronul acolo tot timpul si avea grija ca cei care lucrau la masina sa-si faca treaba bine.
  • andy_beb

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 1.9 GTS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:
andy_beb a scris:e cam aiurea ala langa liceu si am renuntat, m-am dus pe Despot Voda cam prea scump sper sa fie bine, ca asa pe drumuri curbate si viteza mica nu-mi dau seama cat e de buna directia. despre tester, au tester de cacat, pt masinile mai noi e la vrajeala testerul lor! testerul 70 si directia pt jante de 17, 170 ron geometria! scump jepcarii!


E cam aiurea ala de langa liceu pt ca nu au termopane si un garaj mare cu multi angajati care sa se fataie p-acolo imbracati in salopete cu logoul firmei.Dar asta se reflecta in pret,nu?70 de ron eu zic ca e un pret rezonabil.Si asta la jenti de 16".Iar sculele sunt ok.Mie mi-a placut ca era patronul acolo tot timpul si avea grija ca cei care lucrau la masina sa-si faca treaba bine.


eu nu m-am riscat, dupa cum am vazut cu oamenii aia, m-au cam inspaimantat, deja era a 2-a oara pt direcit si nu mai vroiam sa ajung si a 3-a oara... na fieacare cu ale lui! Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR