Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Vreau sa schimb boxele spate, bass-ul nu e deloc pe placul meu. (nu, nu vreau woofer)
Cum boxele de pe fata mi se par mai mult decat decente ma gandeam sa incerc sa pun aceleasi boxe si pe spate.

Acum am nevoie de o poza(sau mai multe) cu boxele de pe fata. Incerc sa-mi dau seama cum as putea sa le montez pe spate.
Din cate tin minte "inelul adaptor" are prinderile in spate deci boxele ar sta iesite in afara.

Daca cineva a mai incercat asa ceva e liber sa ma sfatuiasca, daca nu si pozele sunt binevenite.

A da, si ceva pareri ar fi bune. De exemplu: de ce e o idee proasta?.
  • m.nyck

  • Mesaje scrise: 322
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Salut
uite am facut eu niste poze la un difuzor https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=51529 (pe care l-am vandut)
Poate iti dai seama.
Inelul adaptor iti trebuie numai daca pui alte difuzoare in afara de cele stock (dar avand in vedere ca trebuie sa decupezi tabla nu cred ca iti trebuie). Difuzorul de fabrica are inelul facut in corpul difuzorului.
Ideea mi se pare ok si se poate face dar trebuie sa decupezi tabla daca acum ai difuzoare de 13cm.
Cauta in engleza pe google eu am gasit mai demult pe un forum din UK cu poze si explicatii exact ce vrei tu sa faci tot pe astra in 2 usi.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR