Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
io zic sa facem si noi cei de afara intalniri in tarile in care suntem.incep eu.ptr cei din italia,spuneti-mi din ce orase sunte-ti ca poate asa ne vom intalnii si noi sa vorbim despre opelurile noastre si despre altele.eu sunt in rimini la o ora de bologna.astept raspunsurile voastre.bafta tuturor
Skip ads

  • Pitbull

  • Mesaje scrise: 134
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Cred cã este un pic greu de realizat ... dar cei din Rimini nu au ºi eu Club Opel ? Sau ei sunt decât cu Fiat, Alfa ºi Lancia Very Happy
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Pitbull a scris:Cred cã este un pic greu de realizat ... dar cei din Rimini nu au ºi eu Club Opel ? Sau ei sunt decât cu Fiat, Alfa ºi Lancia Very Happy
eu am incercat Smile .vazand ca sunt multi membri din site care sunt domiciliati in alte tari.cei din rimini au club opel dar sunt toti italieni.eu vroiam sa facem o intalnire intre membrii acestui site.si sa stii ca aici majoritatea masinilor sunt cele straine ptr ca sunt mai bune si mai ieftine,e ca si la noi in romania,toti fug de marca lor.eu nu mi-as lua o masina fabricata de ei kiar daca motoarele de pe corsa c cdti a fost facut in colaboratie cu italienii Sad (motorul multijet-common rayl)bafta si numai bn
  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Pitbull a scris:Cred cã este un pic greu de realizat ... dar cei din Rimini nu au ºi eu Club Opel ? Sau ei sunt decât cu Fiat, Alfa ºi Lancia Very Happy
eu am incercat Smile .vazand ca sunt multi membri din site care sunt domiciliati in alte tari.cei din rimini au club opel dar sunt toti italieni.eu vroiam sa facem o intalnire intre membrii acestui site.si sa stii ca aici majoritatea masinilor sunt cele straine ptr ca sunt mai bune si mai ieftine,e ca si la noi in romania,toti fug de marca lor.eu nu mi-as lua o masina fabricata de ei kiar daca motoarele de pe corsa c cdti a fost facut in colaboratie cu italienii Sad (motorul multijet-common rayl)bafta si numai bn


mda.interesant,numai ca,suntem prea imprastiati prin italia si nu stiu daca am putea avea timp liber toti in acelasi timp pentru intilnire.eu stau pe undeva pe linga lago magiore.m-as baga la intilnire daca s-ar putea realiza.intii sa vedem cam citi s-ar face auziti si cam citi suntem si poate o punem de un mini club opel al celor din italia si nu numai.ar fi misto o intilnire internationala a opelarilor fie ei si de alte nationalitati ,da cred ca e prea mare pretentia...hai noroc si sa auzim de bine
Skip ads

  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
poate intr-o zi cu soare vom reusii sa facem acest lucru.sa mai asteptam ,pentru ca sigur nu au citit acest topic,cei ce sunt afara,membri ai acestui forum.in mod special cei din italia.e adevarat ca suntem imprastiati in toata italia,dar se poate face si pe zone,eu stiu aici in zona mea,o gramada de romani.bineinteles nu toti cu opel.si multi care nu au auzit de forumul asta.sa speram ca intr-o zi...............bafta si numai bine
  • soldat_culcat

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2010

  • Mesaj Privat
salut ar fi interesant eu sunt pe linga trviso deci tot cam la o ora de bologna
  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
bun si...?atit doar trei?mai dati si voi sfoara in italia,ca suntem destui romani cu opel in italia.sa-si faca tota lumea id pe forum,bineinteles pe cei care ii cunoasteti.eu zic asa:sa incepem prin a ne prezenta sa stim citi suntem si din ce oras.si dupa aia,facem urmatorul pas.n-ar strica sa ne cunoastem pina in august si sa ne intilnim pe undeva in romania.numai bine.
  • soldat_culcat

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2010

  • Mesaj Privat
kred ca si o parte din cei deja prezenti aici pe forum sunt deja in italia sper sa fim cit mai multi
Skip ads

  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
mai bine mai tarziu decat niciodata...

Mihai, pe langa Roma (mai exact fix in centrul Italiei)
  • CORBU

  • Mesaje scrise: 1,670
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Zafira Tourer 2015 b16dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2006

  • Mesaj Privat
si eu sunt in italia momentan la Mantova sud de Verona insa in cateva zile ma retrag pe Elba si acolo imi putrezesc oasele pana la toamna. suntem in zone cam indepartate unu fata de altul. poate ne vom intalni cine stie. sa auzim de bine
  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Lumea e mica in ziua de azi asa ca nu se stie niciodata. S-auzim de bine!
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Si din Anglia un salut si voie buna. Northampton mai exact. Se mai avizeaza cineva din zona ?
Skip ads

  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
salutare opelisti din italia.o ocazie de a ne intilni s-a ivit.24-26 septembrie ferara.mai multe detalii pe
opelastra.it
  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Domeniul ala nu e activ
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
salut.poti sa ne dai si noua mai multe detalii,daca domeniul nu e accesibil,activ?deci la ferrara pe 24-26,intre opelistii italieni.si printre ei ne strecuram si noi Very Happy .

bafta.astept.eu as veni
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Revin datorita relocarii....salutari din Norwey, oras Bergen. Cineva in zona?
  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
ecstrim a scris:Domeniul ala nu e activ



sal.tre sa-ti faci id pe opelastra.it si vei putea vedea despre ce este vorba.intilnirea ar fi cam dupa concediu,deci numai bine cind venim de acasa(care pleaca).numai bine.
  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Repet, domeniul opelastra.it NU este activ, este un domeniu "parcat" si plin de publicitate. Apartine unei firme care are peste 315.000 de domenii si este de vanzare (firma respectiva cu asta se ocupa).

Cluburile italiane de Opel astra sunt astraclubitalia.it si astraclubj.it, nu am cunostinta de altele.

Esti sigur ca ai scris domeniul bine?
  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
ecstrim a scris:Repet, domeniul opelastra.it NU este activ, este un domeniu "parcat" si plin de publicitate. Apartine unei firme care are peste 315.000 de domenii si este de vanzare (firma respectiva cu asta se ocupa).

Cluburile italiane de Opel astra sunt astraclubitalia.it si astraclubj.it, nu am cunostinta de altele.

Esti sigur ca ai scris domeniul bine?



scuze.ai dreptate.este astraclub.it acolo gasesti toate detaliile.mie mi-au trimis e-mail cu intilnirea asta.numai bine si daca este timp si "gloante"poate ne vedem la intilnire.drumuri bune.
  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
lica 18 a scris:
ecstrim a scris:Repet, domeniul opelastra.it NU este activ, este un domeniu "parcat" si plin de publicitate. Apartine unei firme care are peste 315.000 de domenii si este de vanzare (firma respectiva cu asta se ocupa).

Cluburile italiane de Opel astra sunt astraclubitalia.it si astraclubj.it, nu am cunostinta de altele.

Esti sigur ca ai scris domeniul bine?



scuze.ai dreptate.este astraclub.it acolo gasesti toate detaliile.mie mi-au trimis e-mail cu intilnirea asta.numai bine si daca este timp si "gloante"poate ne vedem la intilnire.drumuri bune.


Dupa cum se zice pe aici pe la mine... ce iarba fumezi? Very Happy


Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR