Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante
  • s0r3l

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2004 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2011

  • Mesaj Privat
Stie cineva daca mai este de actualitate rechemarea in service pentru remediere probleme cim pentru opel astra h si daca cei de la reprezentanta din buzau ofera aceasta posibilitate ? Multumesc anticipat pentru raspuns
  • sd_adrian

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2014

  • Mesaj Privat
Nu recomand la nimeni sa se duca la reprezentanta.
Am fost sa-mi schimb bucsele (toate) de pe spate si surpriza, tot troncanea (dar mai putin), dupa vre-o 4 luni la indemnul cuiva am fost la un alt service si surpriza, cei de la reprezentata imi pusese bucsele mai mici, sub cota si jucau.
Cureaua de accesorii au spus ca mi-au schimbat-o, dar nu a fost asa....
Nu sunt profesionisti si isi bat joc de clienti.
  • qfreddie

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Mures
  • Masina: Zafira 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2015

  • Mesaj Privat
Buna

Planuiesc si eu sa-mi iau o Zafira B din 2006. Este una in Buzau, dar eu fiind din Mures, si bat atata drum, vreau sa ma asigur ca totul e OK si as duce masina la un test drive si la o reprezentanta sau garaj de incredere.

Puteti recomanda ceva? Sau un numar de la acest Victor despre care toti vorbiti.

Multam!
  • ilie71

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Asta cu bucsile mai mici este cusuta cu ata alba . Eu stiu ca nu aveti reprezentantele la suflet ,dar hai sa mintim cu logica ,sa fim credibli cat da cat . Orice mecanic ,cat de nepregatit ar fi el face diferenta intre o bucsa buna si una sub cota .Practic aia sub cota intra cu mana . Hai sa fim corecti ca asa e cel mai bine. Si inca ceva ,se spune bucsile nu bucsele . O zi buna !.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR