Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • razziel

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Salut ! Vreau sa cumpar o astra bertone 1.8 din 2004 , 101.000 km , cu urmatoarele dotari (plus unele detalii date de vanzator): EURO 4; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
ASTRA BERTONE ULTIMA EDITIE 2004,INMATR RO P 13-05-09,IMPORT ITALIA,INTERIOR IMPECABIL,EXTERIOR ARATA F BINE,MECANIC FUNCTIONEAZA PERFECT,KM REALI ACCEPT TESTARE,FARA EVENIMENTE RUTIERE IN RO,CLIMA,COMENZI P VOLAN,FOLIE AUT , pret 6000 E si v-as ruga sa-mi spuneti ce parere aveti despre masina , daca este un pret corect pentru dotarile si vechimea ei si daca ma sfatuiti s-o achizitionez . Precizez ca imi place mult modelul bertone , dar indeosebi masina asta Shocked . Anuntul apare pe autovit si acolo sunt si cateva imagini( FOTO )Sper ca nu e considerata reclama...iar daca este , imi cer scuze si rog un moderator sa cenzureze linkul . Mersi anticipat Smile
  • schumy1502

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2008

  • Mesaj Privat
masina e ok
pretul e ok pt anul de fabricatie 2004
iar tipul care o vinde e pe forum la noi si a avut mai multe opeluri coupe
daca ai cash-ul ia-o
  • sabau18

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Aug 2009

  • Mesaj Privat
eu in locul tau nu as sta pe ganduri daca chiar vrei o masina sportiva,frumoasa,deci pana la urma ce ai facut ai cumparat-o sau nu?
  • razziel

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2010

  • Mesaj Privat
abia am luat legatura cu proprietarul si in curand imi va trimite mai multe fotografii si voi afla mai multe detalii despre ea.va tin la curent cu ce voi face.ms mult pentru sfaturi
  • pika1460

  • Mesaje scrise: 709
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2008

  • Mesaj Privat
nu mai merge linkul dar cred ca e vb de masina albastra.vezi ca si eu am pus ochii pe ea, dar inca nu am strans toti banii. poate facem licitatie Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR