Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
masina nu are cd player. am luat-o cu un ncdr 1100, care a fost pus in bataie de joc de samsarul de la care am luat-o(a oprit el ncdr-ul 1500 si a pus un 1100 cu care nu am ce face)
masina are CID, si ma intereseaza ce alta unitate cd pot sa pun in locul ncdr-ului, in asa fel incat sa pot folosi telefonul masinii si sa am acces la informatiile computerului de bord? m-am saturat sa caut sa cumpar un ncdr 1500. gasisem unul dar mi s-a cerut un pret mult prea mare(450 euro)
Skip ads

  • Dariescu Claudiu

  • Mesaje scrise: 692
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2003 Z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Si cu ncdr 1100 ai acces la toate informatiile computerului de bord, singurul lucru la care nu ai acces e telefonul. Vezi daca e bun ncdr 1100 si monteaza-l ca functioneaza 100%. Iti spun sigur ca am eu si functioneaza si chiar magazia de cd-uri.
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
ncdr-ul 1100 am inteles ca trebuie imperecheat cu cid-ul. in cazul meu, nu este imperecheat, deci, la ncdr-ul meu nu se aprinde decat becul rosu de la ”code”. masina a avut din fabrica ncdr 1500
  • gioni

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salut , cred ca inainte de a fi dat jos de pe masina trebuie resetat .Daca ncdr ul tau nu a fost resetat cred ca trebuie sa faca cineva aceasta operatiune .Bafta..
Skip ads

  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
si nu trebuie resetat pe masina pe care a fost initial? eu habar nu am de pe ce masina a fost luat ncdr-ul asta
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
craetos , noi am mai discutat...
sa iti spun o alta parere mai ieftina:
cumperi un mid cu functi gsm si un ccdt700 + magazie de cd si te duce la 250- 300 euro( poate mai putin).
o sa ai informati de bc si ai si telefon de la ccrt.
cum iti spun eu o sa te bucuri de toate in cel mult 2-3 luni, cind o sa gasesti de cumparat cele de mai sus.
daca astepti sa gasesti ceva ce poate fi folosit la cid-ul tau , poate ai de asteptat ani buni fara sa ai acele informatii , deoarece la cid-ul tau NU POTI PUNE ALT NCDR PINA NU IL DESPERECHEZI. si de desperecheat nu mai poti ca nu ai ncdr-ul original. cid-ul tau este acum de frumusete pentru mult timp.
tu alegi : te bucuri de informatii cu un mid+ ccrt sau te uiti la cid doar asa ca il ai...
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
adica la cid-ul meu nu pot sa pun un alt ncdr 1500? masina a avut 1500 din fabrica.
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
nu cred. pentru ca nu este desperecheat cid-ul de cel vechi..
intreaba pe cei care fac imperecheri /desperecheri cu tech2 , daca se poate . ei o sa-ti spuna sigur.
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
din celalalt topic al meu, intelesesem ca partea cu imperecheatul, desperecheatul, este valabila doar pentru ncdr 1100
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
imperecherea se face individual pentru fiecare ncdr , indiferent de model ( 1100 sau 1500).
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR