Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • emilperijoc

  • Mesaje scrise: 578
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Problema mea incepe din februarie, cand stand la un stop am fost lovint in bara din spate, mai exact a fost stearsa si trebuie doar vopsita.
Am amanat vopsirea pentru o perioada mai calda, si cum aceasta a venit zic ca e timpul sa rezolv problema.
In consecinta unde imi recomandati sa vopsesc bara (in bucuresti), in conditiile in care cel care ma lovit are asigurare de la generali (norocul meu)?
Multumesc anticipat
  • enzeru

  • Mesaje scrise: 35
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Dec 2009

  • Mesaj Privat
si eu sunt foarte interesat , scz ca ma bag peste topicul tau... vreau sa vopsesc bara din fata, ea fiind noua. Cum este mai bine ?sa ma duc sa-mi fac eu vopseaua si sa ma duc cu ea la vopsitor sau direct la vopsitorie. Cum este mai avantajos
  • valyd11

  • Mesaje scrise: 388
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2017 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2009

  • Mesaj Privat
ai pus-o daca tre sa recuperezi bani de la generali. Eu am apelat la metoda " reparatie in regie proprie" si am asteptat 2 luni sa imi livreze banii in cont. Nu vreau sa imi imaginez ce se intampla daca intram in service si asteptam acceptul de plata...
  • motosoft

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2010

  • Mesaj Privat
"si eu sunt foarte interesat , scz ca ma bag peste topicul tau... vreau sa vopsesc bara din fata, ea fiind noua. Cum este mai bine ?sa ma duc sa-mi fac eu vopseaua si sa ma duc cu ea la vopsitor sau direct la vopsitorie. Cum este mai avantajos "

Cel mai bine e sa ia vopsitoru vopseaua, ce rost are sa umbli dupa ea, sau sa o iei si sa nu fie la aceiasi culoare, asa vopsitoru raspunde de tot,

pt vopsit mai puteti incerca la o7668o1145 cu preturi acceptabile
  • emilperijoc

  • Mesaje scrise: 578
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
valyd11 scuze ca raspund asa greu ... pai avantajul astora mari e ca au decontare directa cu reprezentatele, asa ca am fost la radacini de pe timisoara am lasat masina marti si am luat-o vineri .... treaba lor cum s-au inteles cu banii ...
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR