Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mario-bandit

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1998 x17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2008

  • Mesaj Privat
,salut , sa ma prezint si eu, mihai gheorghe - aliass - mario.bandit, , 23 ani ,profesie - sofer de camion , de origine din , bunesti -judetul valcea , dar de ceva timp stabilit in spania . ( 3 ani in barcelona si acum in madrid) am de 2 ani o relatie stabila .am inceput colectia ca sa zic asa cu o dacie din 89 , si de 3 ani detin un g. 1.7 td 3 usi .https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=44132 ( aici aflati istoria ) ..ca pasiuni . condusul . muzica si calatoriile . p.s sper ca sa treaca mai repede criza asta ca ma plictisesc acasa Cool Cool
cu ingerasul meu !

sageata albastra ha ha ha
[/
la munca .....man tgl 12.240
[url=https://www.postimage.org/image.php?v=Pq2Gh200]

Skip ads

  • cristi1947

  • Mesaje scrise: 163
  • Locatie: Timis
  • Masina: Ascona 1979 1.9N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salut
Ma cheama Cristi, 35 yaers old, casatorit si viitor tatic. Sunt de profesie inginer dar nu prea am profesat, in prezent fac mobila la comanda, [DE CALITATE]:
http://sites.google.com/site/cassiusro/
pasiunea me sunt masinile desi nu prea am avut multe: Renault 12 din 78 iar acum Opel Ascona B din 79. I-mi plac masinile clasice, design-ul auto, modelismul, motocicletele, design amenanjari interioare.
  • jojo

  • Mesaje scrise: 950
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Pai ca mai toata lumea,
Ionut Marinescu, 33 (cel din semnatura), casatirit, o fetita scumpa foc de 5 anisori, prima masina a fost desigur o dacie din 78 (foarte incantat de ea), apoi, astra g din 2002 (cea din garaj), iar de pasiuni cam in ordinea asta, calculatoare(de cand ma stiu), F1, masini, femei ( cand e loc ) si distractii cu prietenii
  • dstefan

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Zafira 2007 z16xe1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor!
Vad ca si eu, ca si altii, am gasit un topic "nou" pe forum. Lasand gluma la o parte, realitatea e ca nu dispun de foarte mult timp fizic pentru a urmari toate topicurile, pe de alta parte calculatorul e mare parte din timp "ocupat" de restul familiei (copii).
Dar sa nu lungim vorba: sunt Stefan Dragos, nascut, crescut si trait in Satu Mare. Am 42 de ani, casatorit, de profesie tehnician telecomunicatii. Sunt posesorul unui Opel Astra G, 2000, motor 1,6/16v. Pana la Opel am condus timp de 10 ani o Dacia 1300 din '82, care si-a facut serviciul ireprosabil (o mai vad si acum prin oras). Acestea fiind zise, s-auzim de bine!
Skip ads

  • Eugen Ripanu

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor.
Lipsea decanul de virsta?
Eugen Ripanu, inginer masini termice, 61 ani, pensionar limita de virsta, angajat ca administrator de firma, permis din 1968.Fost posesor de Trabant, Dacia 1300, 1310,1410,ARO 244,posesor Opel Astra F-1992.
Casatorit, un copil si doi nepoti.
Astept contracandidati.
Drumuri cit mai bune, km. cit mai multi fara evenimente pentru toti membrii clubului
  • alex_on_2005

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Z14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Eu sunt la cealalta limita decat dl. Eugen: Alex Stoean, 22 de ani din Onesti, jud. Bacau, in prezent student in Iasi, lucrez in domeniul contabilitatii si am de putin timp o Astra G din 2002. Prima masina pe care am condus-o a fost Dacia lu' tata din '77...cea mai buna masina pentru "scolit" in ceea ce priveste condusul.
Toate cele bune va doresc!
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
buuuuuuuuuuuuuuuun sa incepem;numele meu este NEGOITA ADRIAN nascut in deva crescut in orastie,casatorit,am o fetita de 5 ani,de profesie tinichigiu auto dar profesez in constructii industriale deoarece se cistiga mai bine,masini avute pina acum;dacia1310,opel kadett,ford taurus american,mercedes190e,toyota tundra pick-up,mercedes c280,opel zafira ,nissan 240sx,nissan titan 6500 cmc,si in final,dar nu ultima ,opel astra caravan,pasiuni sportul de orice fel,masinile,armele de foc,vinatoarea,pescuitul,si multe altele!
  • Roly

  • Mesaje scrise: 436
  • Locatie: Germania
  • Masina: Insignia 2014 1.6 SIDI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Bachman Roland nascut si crescut in Reghin Jud. Mures necasatorit (inca) , - profesie asistent medical de urgenta
- pasiuni : masinile , pescuitul
- masini avute : opel astra f , astra g , astra h
- acum vectra c
- in viitor sper INSIGNIA.
Daca sunteti in zona si aveti nevoie de ajutor de orice fel si va pot ajuta , tel: 0744796821.
Skip ads

  • cj79raa

  • Mesaje scrise: 1,027
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2009

  • Mesaj Privat
rusan alexandru 30 de ani.
nascut in cluj, mutat apoi in dej, liceul si facultatea in cluj, casatorit in campia turzii, locul de munca sat gligoresti com. luna.
ca profesie trebuie sa stiti ca muncesc si duminica si in sarbatori (din calendarul crestin ortodox). Smile . daca voi va ingrijiti prin atentie de siguranta voastra in trafic, si eu ma ingrijesc de noi toti, dar intr-un alt mod. Smile .
casatorit de 9 ani, doi copii (baieti amandoi Wink ) 7 ani respectiv 3,4 ani.
pasiuni: sa ma bucur de viata, indiferent cat e de greu.
masini in ordine cronologica: dacia 1410 din 1986, BMW 324 (ursulet) din 1987, opel astra G caravan 2.0 din 2000, si actualmente opel astra H caravan din 2005.
il copiez pe Roly, si zic si eu: si daca sunteti prin zona si daca nu santeti prin zona, un pomelnic tot pot sa primesc (prin PM) in orice problema, suferinta sau neajuns ati avea.
sanatate multa.
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Da'ce tu esti preot sau politai ca alt ceva nu vada a se potrivi descrieri tale
  • cj79raa

  • Mesaje scrise: 1,027
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2009

  • Mesaj Privat
ai dreptate. nu m-am gandit ca descrierea mea ar putea produce confuzii.
corecta e prima varianta spusa de tine. sper insa sa nu produc "tulburare" sau sa "ispitesc" pe cineva prin postarile mele. luati ca atare ceea ce scriu si nimic mai mult.
banuiesc ca am si eu un loc pe acest forum, fara a se interpreta anumite lucruri.
toate cele bune.
  • Bebel

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2008

  • Mesaj Privat
salutare tuturor! acum am gasit topicul asa ca ma voi prezenta si eu daca imi dati voie Smile

grigore alexandru, 23 de ani, din pitesti, insa de vreo 5 ani locuiesc in buc.
ocupatie: sportiv, mai bine zis jucator de rugby la steaua si proaspat licentiat in sport. ca pasiuni ar fi calatoriile, internetul (ca mai toti de pe aici, probabil), filmele si condusul. sunt boboc ca posesor de permis (accept orice fel de glume pe tema asta Razz ) din ianuarie, si sofer din aprilie cand am reusit sa mi iau ceea ce speram de vreun an (masina din garaj).

cam atat despre mine. va salut si va doresc numai bine tuturor!
Skip ads

  • moldovan_nicu74

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Salutari opelisti.Numele meu este Moldovan Nicolae am 28 ani sunt din Aiud,casatorit,ocupatie gestionar(lucrez in Alba Iulia) asa ca daca pot sa va ajut cu ceva pe cei din zona acolo ma gasiti.Momentan am un opel astra f din 1992 de care sunt foarte multumit.
  • raducu ion

  • Mesaje scrise: 419
  • Locatie: Arges
  • Masina: Meriva 2004 Z16 xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Salut opelistilor. Numele meu este Raducu I Marius am 32 de ani si sunt din Pitesti , profesie asistent medical ,casatorit rezultand un baietel care are 4,6 ani inebunit si el dupa opel.
-pasiunea mea masinile de mic copil si cred ca pana la moarte.
-masini detinute : Trabant
:Skoda S100
:Dacia 1300
:Dacia Nova
Apoi cand m-am reabilitat si eu cu banii am trecut la OPEL :Opel Agila
Opel Meriva
  • miaconRSH

  • Mesaje scrise: 290
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Nu stiu cat de mult conteaza, dar e frumos.

Am avut noroc 25 de ani, minim 10 kilograme sub media normala, de 3 ani am barba si pot face multe. Pana acum am facut fotografie, muzica, video (suficient) si am scris articole in reviste (despre ce mi-a trecut mie prin cap). I press buttons for a living.

Pana acum masinile mele au fost doar Ford, dar se pare ca m-a tras un opel de mana. Nu prea stiu eu sa dansez in hora, dar imi plac provocarile.

Sa vals zic Very Happy
  • gcom61

  • Mesaje scrise: 935
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Meriva 2005 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Dupa mai bine de 1 an in clubopel este cazul sa ma prezint si eu:George Comaneanu,48 ani,castorit,am o fiica 21ani,lucrez cu ape.Masina pe care am invatat sa sofez si sa mesteresc la motoare a fost scoda s100 a tatalui.A urmat d1300,aro244,si de anul trecut(luna mai)un opel corsa .Sunt placut impresionat de colegii de forum si de faptul ca toata lumea vrea sa ajute intr-un fel sau altul.Detin permis conducere din 1982.
  • tenace

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Sunt Costel din Dambovita am 32 de ani locuiec intr-o comuna langa orasul Gaesti ,sunt pensionar de handicap, am un opel astra 1700 diesel. an 1996.
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
tenace a scris:Sunt Costel din Dambovita .


Bine ati venit domnule Costel. Mai avem ceva colegi din zona dvs, un baiat din Picior de munte, altul chiar din Gaesti.
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
salutare tuturor.dupa 2 ani pe acest forum,vad si eu acest topic.rusine mie Embarassed dar nu sunt primul Smile hai sa ma prezint si eu:ma cheama beinur,ma striga ben si imi zic benur.am 30 de ani,sunt din mangalia,ospatar de meserie,dar lucru ca barman,electrician,zugrav,in hotelul in care lucrez aici in italia.din 2002 scapat prin italia,nu recomand nimanui viata de afara.necasatorit,fara copii,conduc din 1998 daciile lu tata.corsa b 1999,in grija fratelui meu in romania si masina din semnatura ce o conduc cu mare placere.fan corsa dar vreau ceva mai mare,mai puternic,am cumparat masinile astea cu motor mic din cauza asigurarilor(ptr corsa b am platit asigurarea 1120euro pe an,ptr corsa c platesc 850euro pe an,ptr motocicleta,125cc, platesc 340euro pe an)ma omoara astia.sper sa ma intorc acasa cand va fi mai bn cu salariile.cand o sa mai vin acasa,primul lucru,e sa merg la o intalnire la constanta cu membri opel si sa iau si eu stikerul opel.gata ajunge
aaaa si o poza cu mine,sa ma recunoaste-ti la intalniri.imi pare bine ca sunt membru,multumiri tuturor celor ce imi raspund la intrebari,am ce invata din acest forum.bafta tuturor.acum gata,ajunge
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut.dar oare de ce,mister BIELA nu se prezinta in acest topic?ii e frica de dusmani? Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR