Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • asot

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Feb 2009

  • Mesaj Privat
va rog sa-mi spuneti si mie cum se scoate priza de aer din imagine...am incercat de mai multe ori da' nu am insistat prea mult de frica sa n-o rup mai mult decat este ea acum...masina este un opel vectra a 1991...multumesc







  • traianivan

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1993 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Aug 2007

  • Mesaj Privat
am scos-o si eu de vreo doua ori... scoti mai intai butonul de avarie ( va iesi mai intai partea exterioara, pe care este inscriptionat semnul de avarie, apoi, cu o surubelnita micuta, desprizi 2 cleme, care tin restul butonului) si tragi de el, sa iasa din contacte. apoi, cu aceeasi surubelnita, incepi si bagi usor pe marginea grilei, care este de asemenea prinsa in niste mici cleme de marginea ramei de aerisire. sper sa te descurci. stima
  • asot

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Feb 2009

  • Mesaj Privat
traianivan a scris:am scos-o si eu de vreo doua ori... scoti mai intai butonul de avarie ( va iesi mai intai partea exterioara, pe care este inscriptionat semnul de avarie, apoi, cu o surubelnita micuta, desprizi 2 cleme, care tin restul butonului) si tragi de el, sa iasa din contacte. apoi, cu aceeasi surubelnita, incepi si bagi usor pe marginea grilei, care este de asemenea prinsa in niste mici cleme de marginea ramei de aerisire. sper sa te descurci. stima


iti multumesc pt ajutor
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR