Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Salut.
Ai mei parinti vor sa plece ... pt prima data...cred din tara Smile Cu masinile impreuna cu inca 2 familii, au ales traseul : Suceava - Debrecen - Budapesta - Viena.
Vor inopta cred cate 2-3 zile in fiecare dintre cele enumerate mai sus (fara Suceava, locul de plecare/sosire).
Stiti cumva cazari ieftine si ok in aceste orase? Tin sa mentionez ca ar dori ceva pensiune...unde sa poata face un gratar seara, sa joace o tabla, sa bea o bere. Asta implica sa nu fie in oras, dar e ok, tinand cont ca au masini si GPSuri Smile
Va rog, propuneri.
Skip ads

  • MIIB

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 1996 14sz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2010

  • Mesaj Privat
respected a scris:Salut.
Ai mei parinti vor sa plece ... pt prima data...cred din tara Smile Cu masinile impreuna cu inca 2 familii, au ales traseul : Suceava - Debrecen - Budapesta - Viena.
Vor inopta cred cate 2-3 zile in fiecare dintre cele enumerate mai sus (fara Suceava, locul de plecare/sosire).
Stiti cumva cazari ieftine si ok in aceste orase? Tin sa mentionez ca ar dori ceva pensiune...unde sa poata face un gratar seara, sa joace o tabla, sa bea o bere. Asta implica sa nu fie in oras, dar e ok, tinand cont ca au masini si GPSuri Smile
Va rog, propuneri.


salut....din pacate stiu doar la Balaton (Kezthely).....am fost anul trecut....a fost super...
  • MIIB

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 1996 14sz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2010

  • Mesaj Privat
in Viena trebuie sa fii atent......ca eu am dato in bara....
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
in Viena sa zicem ca am gasit (pensiunea lui lucian, unde am stat si eu in luna lui aprilie)/ Problema se regaseste in celalalte 2 locuri (Debrecen si Budapesta)
Skip ads

  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
http://www.oekotel.com/cms/

Eu am fost si in Budapesta la ei, si in Viena. Preturile f bune, mic dejun f bun, cam la 10 km afara din oras. Mai greu cu gratareala si alea. Smile
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
merci pt link. da, mi-am dat si eu seama ca o data iesit din romania, mai greu sa-ti exersezi talentul de grataragiu Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR