Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • dr_dumi

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Nu stiu daca mai exista un asemenea topic insa m-am tot gandit si am zis sa deschid eu unul :d
Dupa ce mi-a fost lovita (sterasa mashinuta), de catre o matahala de Land Rover, a trebuit sa merg cu ea in Service la Ausburg (trebuie sa mentionez ca avea o infundatura in aripa stanga spate exact sub stop, aproximativ cat marimea unui sapun, luata nitel vopseaua in jur, bara spate zgariata, si stopul de ceata spart).
Pt toate aceste detalii au trebuit baietii de la Ausburg International locatia aia de langa Europa (chinezii) o saptamana. In principiu asta ar fi destul de ok, cu indulgenta de rigoare, dar ca sa vin sa imi iau masina dupa o saptamana (nici macar nu au avut bunavointa sa o spele), mi-au inmanat-o plina de praf din ala de chit rotile inca mai sunt albicioase Sad Dar in fine, ajung eu fericit acasa cu ea si a doua zi ce sa vad: aripa ed deasupra rotii care tine defapt bara din spate iesise din gaurica ei, se rupsese/cedase clema aia... asta la numai o zi dupa ce s-au ocupat ei o saptamana intreaga de ea...
Asta ca sa nu mai adaug ca toata reparatia asta a masinii a costat 20 de mil!

Cu alte cuvinte oameni buni, eu personal NU RECOMAND!!!! Ausburg International, ca Service pt mashina D-tra!! Oriunde dar acolo nu ma mai duc
Skip ads

  • marius_2999

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2006

  • Mesaj Privat
20 mil???
presupun ca ti-au dat chitanta...etc...
mi se pare f mult.
  • dr_dumi

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2006

  • Mesaj Privat
mult?? as zice extrem de mult...oricum nu conteaza, ca nu am platit din buzunarul meu ca aveam CASCO dar nu imi convine stiind ca mi se va mari darea anuala la asigurare...
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Super Extra Ultra MULT pentru ceea ce ti-au facut. Mai e oricum un topic de genul asta undeva pe la discutii generale Laughing
Skip ads

  • chiciuc

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
@dr_dumi: e un forum intreg unde se poate scrie de service https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=35. Ai de unde alege: sa deschizi un topic nou sau sa scrii la unul deja deschis.
  • dr_dumi

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2006

  • Mesaj Privat
eu unul mi-am zis parerea despre aia... daca se poate muta acolo e perfect daca nu asta e.. n-are rost sa fie deschise 2 topicuri de 2 ori.. In forumul asta se pot inchide thread-urile?
  • MariusDr

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Ce service recomandati pentru cei din constanta?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR