Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Salutare,
voi face acest ghid special pentru membrii bebe, pentru a intelege putin optica acestui forum si cam ce asteptari avem de la ei, pe acest forum.

Am sa incep prin a va comunica punctual anumite lucruri si anume :

* Mesageria privata si semnatura personalizata din profil se activeaza dupa ce vei posta minim 10 mesaje pe forum.

* Pentru obtinerea celor 10 mesaje se pot face postari in subiectele de la 'Discutii generale', este mult mai corect sa va puteti arunca un ochi acolo si sa incercati sa strangeti aceste mesaje intr-un mod just si respectand in acelasi timp regulamentul, in aceasta zona puteti strange foarte usor 10 mesaje fara sa aveti abateri de la regulament.

* Un mesaj dintr-un topic se poate edita daca am uitat ceva in postarea respectiva, apasand butonul ' MODIFICA ' timp de 60 de minute dupa ce ai postat mesajul respectiv.

* Este foarte important sa cititi regulamentul forumului principal si cele existente in subforumuri, stiu ca acest lucru nu se face de obicei, recunosc nici eu nu l-am citit din prima dar dupa 5 mesaje postate, am inteles ca trebuie citit si respectat.

* Atunci cand vreti sa deschideti un nou subiect este bine sa va aruncati un ochi pe subiectele cu eticheta ' DE VAZUT ' aici sunt subiecte cu aspect general si foarte des intalnite in dezbaterile de pe forum si este foarte posibil ca solutiile sa le gasiti in aceste subiecte sau sa postati direct in ele,in functie de problema dumneavoastra.

* Este foarte important sa nu omiteti nici un subiect care este tratat cu eticheta ' ANUNT ' .


Voi revenii asupra topicului ghid cu mici completari.


Ultima modificare facuta de StefanTolos la Lun 29 Nov, 2010 3:11 pm
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat


  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat


  • nea_adrian

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Dec 2016

  • Mesaj Privat
Salut si LA MULTI ANI ! tuturor.
Se poate pune iGO pe touch&connect si daca da , ma puteti indruma , va rog mult.
Va multumeste Tataie. O zi buna si weekend cu bine.
nea_adrian
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR