Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Cezar_sz

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Zafira 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
am achizitionat chestia aceasta de vreo 2 sapt. si akm. mi-a trecut prin cap posibilitatea de a adapta playerul in masina la un monitor pt. a avea acces la toate aceste tipuri d Embarassed e fisiere. daca e cineva priceput ma intereseaza alimentarea cu tensiune.playerul este emtec n200.
Skip ads

  • m.nyck

  • Mesaje scrise: 322
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Super tare Shocked
Stii cum e intrebarea ta? Ca si cum te-as intreba eu pe tine ce masura port eu la pantofi. Laughing

Daca vrei sa te ajute cineva pune un link cu produsul, o poza, desfa-l vezi ce tensiune e trecuta pe baterie, ce conectori are? se poate alimenta la 220V cu adaptor.
Numele produsului mie nu-mi sugereza nimic si nici nu stau sa il caut pe net.

Daca astepti raspunsuri cat mai obiective la intrebarile tale posteaza toate datele pe care le cunosti despre aparatul respectiv.
  • Cezar_sz

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Zafira 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Formate video suportate: AVI, VOB, ISO, MKV, MOV, MP4, MPG/TS, WMV, DAT, IFO, RM, RMVBFormate audio suportate: MP3, WMA, OGG, WAV, FLACFormate foto suportate: HD JPEG, JPG, BMPCodecuri Video: MPEG1, HD, MPEG2 (pana la 1080i), HD MPEG4, SP/ASP (720p/1080i/1080p), Xvid, WMV9Codecuri Audio: MP3, WMA, OGGCaracteristici Speciale: Compatibil WiFi 802.11 b/g/n, Dimensiuni (W x D x H mm): 125.5x100x40 mmConectivitate: 2 x USB pt conectori externi (HDD, USB flash), HDMI, SCART, LAN 10/100Continut pachet: Telecomanda,adaptor AC/DC,A/V output cable,adaptor IN Scart ghid de instalare si manual
  • Cezar_sz

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Zafira 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
functioneaza cu o tensiune de 5 V la 2,2 ma
Skip ads

  • pascaru_val

  • Mesaje scrise: 1,430
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2005

  • Mesaj Privat
tensiune 5 V si probabil vreo 220mA ai vrut sa zici. sau mai de graba 2,2 A. Il poti alimenta de la bricheta, exista unele adaptoare de usb care se conecteaza la bricheta masinii- acelea au 5V iesire pentru tensiune.
  • Cezar_sz

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Zafira 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
ideea era ca daca se poate alimenta la o tensiune optima as putea sa conectez iesirea de sunet la intrarea IN de ca cas. si iesirea video la 2 monitoare incorporate in tetiere si astfel nu as mai investi intr-un dvd player auto. credeti ca se poate asa ceva ? movie cubul l-as instala poate si in torpedou.
  • pascaru_val

  • Mesaje scrise: 1,430
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Normal ca se poate , tensiunea de 12V o poti lua, cred si de la cele 2 fire care alimenteaza becul din torpedou (te conectezi inainte de intrerupatorul care stinge lumina cind inchizi torpedoul), o poti lua si de la alimentarea casetofonului si pui un montaj/transformator/alimentator ce coboara tensiunea de la 12v la 5v cum ti-am zis mai sus. Tine cont si de curentul care il consuma jucaria ca nu ai fost clar.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR